Moda & ljepota
VIDEO Jelena Glišić: Bijela elegancija na pisti
05-02-2011
Piše
Zadovoljna
U sklopu Sajma vjenčanja koji se do 6. veljače održava u Areni Zagreb održana je gala modna revija na kojoj su predstavljeni najnoviji modeli vjenčanica. Kao modeli u bijelom zablistale su Jelena Glišić i Aleksandra Grdić
Dan vjenčanja je dan iz snova, a pronaći sve potrebno za organizaciju na jednom mjestu je velika pomoć svim budućim mladencima.
Jednostavne, a efektne
Sandale Nine Badrić savršeno se slažu s efektnim odijelom, ali i s drugim komadima iz ormara
Baš joj lijepo stoji
Mama iz Šibenika u savršenom lanenom kompletu za ljetne dane, košulja ima šarmantni dodatak
Haljina je divotica
Brineta na zagrebačku špicu vratila zaboravljeni trend s tajicama, nosi ga fantastično
Uz odabir mladoženje za pripadnice ljepšeg spola svakako je najvažnija i haljina u kojoj će izreći sudbonosno da, a revija održana sinoć u zagrebačkoj Areni mnogima je olakšala taj posao.
>> 10 razloga zbog kojih muškarci stupaju u brak
>> FOTO: Luksuz koji nam je potreban za vjenčanje
Zagrebački saloni vjenčanica i dizajneri pokazali su najnovije modele za 2011.koje su publici predstavile manekenke predvođene lijepom Jelenom Glišić i Aleksandrom Grdić.