Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Kate Moss fura se na frčkavu Nicole Kidman

01-09-2010 Piše Zadovoljna
komentari

Sposobnost preobrazbe Kate Moss nikada nije bila upitna, no mora se priznati da najbolje izgleda u izdanju u kojem se i najugodnije i osjeća, onom rockerskom obilježenom kožom i razbarušenom kosom. Editorial u 'Vogueu' to je potvrdio vrhunskim fotografijama Inez van Lamsweerde i Vinodh Matadin

U rujanskom izdanju francuskoga 'Vogue' britanska najpoznatija žgoljavica Kate Moss pokazala se u rockerskom izdanju kojim priziva duh 80-ih godina.

U trendu Nina Badrić srpanj tradicionalno provodi na Hvaru Ljetna elegancija Nina Badrić: Tako elegantna kratka haljina i obožavane natikače za izlazak s mamom Severina u Rat & Boa haljini 2026. Kad je pogledate s leđa... Teško da ima udobnija ljetna haljina od ove. Elegantna je, a nosi je i Severina Izdanje sa špice u kratkim hlačama TIP-TOP Vrhunsko izdanje sa špice: Ova dama zna kako nositi kratke hlačice i izgledati elegantno

Od kože izrađene hlače, jakne i kratke haljine obogaćene zakovicama idealno pristaju slobodnom duhu poznate partijanerice.


U odjeći idealnoj za kakav koncert u kojem je poželjan seksepil, Kate Moss se savršeno snašla dok je frčkavom kosom mnoge podsjetila na Nicole Kidman u ranim danima kada smo je tek upoznavali u filmu 'Dani groma'.

>> VIDEO: Drogirana Kate Moss bauljala po pisti

>> Pijana Kate Moss u prljavim trapericama


Premda se manekenki već nekoliko puta predviđao kraj njezine burne karijere, ona još uvijek uspješno osvaja fotografe, modne magnate i urednike te spremno pozira dokazujući kako još uvijek ima što pokazati.