Moda & ljepota
Lažne obline: Tijelo pop princeze sa i bez Photoshopa
25-01-2014
Piše
Zadovoljna
Naslovnice časopisa su sve samo ne realna slika ženske ljepote, a to nam je po tko zna koji put potvrdila i Britney Spears. Popularna pjevačica osvanula je u časopisu Vegas u vrlo atraktivnom izdanju koje je daleko od realnog
Sretan Božić!
Sretan Božić! Preuzmite ove čestitke i pošaljite ih dragim ljudima za Božić
NEMAJU KONKURENCIJE
Tri gracije iz Zagreba potvrdile koje su hlače najtraženije, bilo ljeto ili zima
Kakav spoj!
Zadarska "Zgodna žena": Izdanje koje podsjeća na scene u kojima sve stane i okreće se za stavom i stilom dive
Britney Spears je za naslovnicu časopisa 'Vegas' pozirala u crnom, zavodljivoj kombinaciji topa sa zakovicama i vrućih hlačica, začinjenoj dugačkim, gustim resicama.
Iako je atraktivna plavuša izgledala besprijekorno, na fotografiji se vidi nerealno stanjen struk i savršeno Photoshopom oblikovana bedra što nikako nije realna slika tijela popularne pjevačice.
Naime, samo mjesec dana prije Britney je nastupila u Las Vegasu u sklopu koncertne turneje 'Britney: Piece Of Me' gdje je atraktivnim kostimima za nastup pokazala realnu sliku svakog svaki djelića svoga tijela koje je daleko od onog prikazanog na naslovnici.