Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Nitko ne želi haljinu koju je nosila Lady Gaga

31-05-2011 Piše Zadovoljna
komentari

Nema top liste na kojoj Lady Gaga ne pomete sve pred sobom na putu do samog vrha ljestvica. Najutjecajnija žena showbizza ipak nema toliku moć nad fashionisticaam koje već mjesecima ignoriraju haljinu Thierryja Muglera koju je na tjednu mode u Parizu nosila ova pop zvijezda

Pistom pariškog tjednu mode za jesen/zimu 2011. u cipelama s neviđeno visokim potplatama prošetala je Lady Gaga. Bijelu kreaciju sastavljenu od donjeg dijela u bijeloj boji te torza pokrivenog konstrukcijom poput korzeta zvijezda je nosila u znak podrške svome stilistu Nicolu Formichettiju, kreativnog direktora modne kuće 'Mugler'.

U trendu Koji su se parfemi našli na samome vrhu? Apsolutni pobjednici Proglašeni su najbolji parfemi svih vremena, je li među njima i vaš omiljeni? Zagrebačko izdanje u minici i čipkastim hulahopkama TOP-IZDANJE Hulahopke dame iz centra Zagreba su fenomenalne, a minica im je savršen par Ulična moda u centru Zagreba Odabrala je udobnost Šetnja centrom Zagreba u tajicama i kratkoj jakni, no i papuče s krznom zaslužuju pažnju

Već tri mjeseca ova haljina s cijenom od 20.000 dolara pokušava naći dovoljno bogatu i ekscentričnu vlasnicu koja ova modnu promotoricu neće doživljavati kao neočekivanu antireklamu.

>> VIDEO: Lady Gaga zasjenila modele na pisti u Parizu

>> 6 grešaka u šminkanju koje rade poznate

Zainteresiranih fashionistica je bilo, ali niti jedna nije toliko zagrizla da bi ispeglala karticu i kupila ovu toaletu za neki otkačeni i vrući fetiš party.

Pročitaj još
Pročitaj još