Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Nove grudi za Marinin sretniji život

23-10-2010 Piše Zadovoljna
komentari

Zagrepčanka Marina se zbog disproporcije grudi odlučila na estetsku operaciju. Nakon zahvata, stručnjak za makeovere Jurica Radović Marinu je odveo frizeru, šminkerici, a izabrali su i novu odjeću!

Zagrepčanka Marina je zbog nejednakih grudi izbjegavala intimnost sa svojim dečkom te je imala i osjećaj manje vrijednost. Maskofacijalni kirurg Tomica Bagatin je nakon pregleda i potrebnih pretraga Marini stavio implatante, s obzirom na urođenu neproporcionalnost, različite veličine.

U trendu Čestitke: Sretan Božić Sretan Božić! Sretan Božić! Preuzmite ove čestitke i pošaljite ih dragim ljudima za Božić Tri ljepotice iz Zagreba u najtraženijim hlačama NEMAJU KONKURENCIJE Tri gracije iz Zagreba potvrdile koje su hlače najtraženije, bilo ljeto ili zima Modno izdanje sa zadarske špice Kakav spoj! Zadarska "Zgodna žena": Izdanje koje podsjeća na scene u kojima sve stane i okreće se za stavom i stilom dive

>> Makeover: Nove grudi za mladu Zagrepčanku

Oduševljena Marina spremno je pokazala rezultat makeovera. Nakon 15 dana, koliko je prošlo od zahvata s Marininog lica ne silazi osmijeh.

'Komentari su super, zadovoljni su i moji roditelji i prijatelji', pohvalila se Marina.

Uz nove grudi Marina je dobila i mini makeover. Stilistica Lea Krpan je odabrala odjevne komade koji će istaknuti Marinine nove grudi kako bi izgledala ženstvenije.

Za kraj odlazak frizeru, nova boja i šminka koji su Marini dali novi izgled!

Više u In Magazinu.
 

Pročitaj još
Pročitaj još