Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Shopping

Tekući puder za ten kao s reklame

07-10-2011 Piše Zadovoljna
komentari

Kao što se haljina visoke mode ručno šije kako bi savršeno laskala ženskoj figuri, tako je i u vrhunskoj kozmetici svaki proizvod zamišljen kao produžena ruka naše prirodne ljepote. Upravo nam tako nova generacija tekućih pudera 'Forever' Christiana Diora pomaže da svoje lice ne zagušimo ispod maske, već istaknemo u njegovom najblistavijem izdanju

Puder i krema za lice proizvodi su na koje su mnoge žene uložiti i više novaca znajući da oni uvelike utječu ne samo na izgled već i na zdravlje kože.

U trendu Andrej Plenković s obitelji u posjeti Papi Lavu XIV. Elegantno izdanje Pogledajte elegantnu kombinaciju Ane Maslać Plenković za posjet Papi Ana Maslać Plenković poput princeze Ana Maslać Plenković izgleda spektakularno – evo zašto je njezin pariški stajling pun pogodak Ulična moda u centru Zagreba - 12 I visoke čizme Trudnica iz Zagreba vrhunski se sredila, nosi najpoželjniju zimsku haljinu, i to kratki model

Svim ljubiteljicama tekućih prozračnih pudera i onih u kamenu koje drže cijeli dan, kozmetički brend Dior predstavio je novu generaciju pudera 'Forever' koji se osim dugotrajnošću mogu pohvaliti i blagotvornim utjecajem na kožu. Sa svakim novim nanošenjem ten postaje ujednačeniji i zdraviji.

Lagane teksture, mat izgleda i očaravajućeg mirisa lako vas može zavesti i dokazati da je ten poput onoga Natalie Portman moguć i bez Photoshopa.

>> 5 make up proizvoda koji pristaju svima

>> Žena jesen: Kako odabrati odgovarajuću šminku?

Kako nanositi tekući puder?
'Svima nam je navika tekući puder nanositi prstima, jer nam se tako čini brže i najjednostavnije. No, tako samo razmazujemo puder ne dopuštajući mu da u potpunosti prikrije nedostatke. Sa spužvicom ga detaljnije i lakše nanosimo te tako i produžujemo trajnost proizvoda na licu. Najbolje ga je aplicirati od centra lica prema van, odnosno od nosa prema ušima te prema bradi.

Kist je također dobar 'posrednik' jer omogućuje reguliranje količine pudera, ovisno o tome koliko detaljno želimo prikriti nedostatake.

Nijansa pudera uvijek mora biti što sličnija boji tena, a nju ćete najbolje isprobati na licu ili vratu. Prije nanošenja svakako lice namažite hidratantnom kremom ili make up bazom' savjetuje vizažistica Zvonimira Grgić.

Pročitaj još
Pročitaj još