Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Tko nosi štikle vrijedne milijun kuna?

22-05-2011 Piše Zadovoljna
komentari

Dijamanti su navodno najbolji ženini prijatelji, no mnoge pripadnice ljepšeg spola i ljubiteljice mode složit će se kako su vrtoglave potpetice zauzele čvrsto drugo mjesto. Da neke dame ne moraju birati potvrdila je Anja Rubik koja je u Cannesu prošetala ružičaste cipele vrijedne milijun kuna

U trendu Božićni kolačići Nema čega nema Za vas smo složile bogat popis recepata za božićne kolače, sitne i kremaste Danijela Martinović na koncertu Božić s Danijelom u Zagrebu 2025. - 3 Glamurozna i elegantna Haljina Danijele Martinović baš je kraljevska, perfektno joj stoji, a savršen je izbor za druženja u prosincu Parfemi ISPLATIVA KUPOVINA Ovih 12 parfema na koži se osjete 8, 10 pa i 12 sati. I uvijek su nam na listi želja

Supermodel Anja Rubik na svojim je stopalima imala cipele izrađene od ružičastog satena te ukrašene s 22 karata dijamanata i 199 karata ružičastog safira obješenih na zlatne lančiće. Cipele je izradio Giuseppe Zanotti, a za ukrase je odgovoran Chopard. Uz njih je 25 godina stari model i zaštitno lice Zanotti cipela nosila haljinu izrađenu od plavog perja koju potpisuje Emilio Pucci.

>> Štikle koje će preznojiti svakog muškarca

>> Štikle udobne i mekane kao balerinke!

Anja je u ovim ljepoticama sudjelovala na amfAR-ovom dobrotvornom događanju posvećenom oboljelima od AIDS-a.

'Nosim ih, a tjelohranitelj je moja sjena', rekla je Anja koja nije u potpunosti zadovoljna rezultatima aukcije na kojoj su cipele postigle cijenu od milijun kuna.

'Mislim da smo mogli i više', rekla je. Na aukciji je sakupljeno 6 milijuna funti koji idu u dobrotvorne svrhe, a uz ružičaste cipelice prodane su fotografije iz modne kolekcije Karla Lagerfelda te teniski reket princa Alberta od Monaka.

Pročitaj još
Pročitaj još