Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Velegradske špice: Beograđanke i Zagrepčanke vole isto

07-09-2013 Piše Zadovoljna
komentari

Modni trendovi koje nam svake sezone donose najpoznatija svjetska modna imena objeručke su prihvaćeni kako u Hrvatskoj tako i u susjednim zemljama

I dok Zagrebom već godinama pratimo trendove koje nam prezentiraju djevojke iz centra grada ista priča dolazi nam i iz Beograda.

U trendu Marko Škugor i supruga DIVNO! Prva beba u 2026.: Značenje imena koje je svojoj kćerkici dao pjevač Marko Škugor Jelena Rozga TOPLO IZDANJE Dobitna kombinacija Jelene Rozge za nastup u Sarajevu - dolčevita je sjajna, hlače fantastične Ulična moda u centru Zagreba Odabrala je udobnost Šetnja centrom Zagreba u tajicama i kratkoj jakni, no i papuče s krznom zaslužuju pažnju

>> Top 10 Splićanki i Zagrepčanki o kojima se najviše pričalo ovoga ljeta

A da moda ne poznaje granice potvrdili smo usporedivši ljepotice iz dva velegrada čiji su Street Style modni odabiri vrlo slični i jednako zanimljivi.

 

Pročitaj još
Pročitaj još