Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Nezgoda na crvenom tepihu koju može izbjeći samo Victoria Beckham

12-05-2016 Piše Zadovoljna
komentari

I dok je većina žena na crvenom tepihu, a uoči otvaranja 69. filmskog festivala u Cannesu, hodala u suknjama i haljinama, Victoria Beckham privlačila je pažnju svojim drugačijim odjevnim izborom


Victoria Beckham
bila je počasna gošća na crvenom tepihu povodom otvaranja 69. Filmskog festivala u Cannesu. Britanska dizajnerica za ovu je prigodu odabrala modnu kombinaciju iz vlastite kolekcije za jesen/zimu 2016.

Točnije, odabrala je crni korzet s bijelim obrubom, kojeg je sparila s efektnim crnim hlačama visokog struka, crnim salonkama i Chopardovim nakitom.

U trendu Čestitke: Sretan Božić Sretan Božić! Sretan Božić! Preuzmite ove čestitke i pošaljite ih dragim ljudima za Božić Ana Gruica Uglešić uvijek mami pažnju svojim modnim izborima Cjenovno prihvatljiva Ova haljina od 50 eura savršen je izbor za blagdanske zabave, ima je i Ana Gruica Uglešić i baš joj super stoji Zagrebački street style u minici i efektnim čizmama - 5 Žena sa stilom Crnka iz Zagreba u potpuno crnoj kombinaciji koja je tip-top, no čizme su glavni adut

Duljina hlača u potpunosti je prekrivala noge i štikle bivše pjevačice, pa su mnogi na mahove mislili da će se ista zaplesti o nogavice te izgubiti ravnotežu.

No Victoria je još jednom dokazala da joj nema ravne kada je u pitanju hodanje na visokim potpeticama, čak i ako su joj hlače bile mrvice preduge. Svoju vještinu rado je demonstrirala i na svojem Instagram profilu.

 

A video posted by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on


Zavirite u našu fotogaleriju i pogledajte što su sve slavne dame odabrale za prvu večer Filmskog festivala u Cannesu.