Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

VIDEO: Zrinka Cvitešić vs. Nicole Kidman

20-02-2010 Piše Zadovoljna
komentari

Zrinka Cvitešić za premijeru filma 'Na putu' na Berlinskom filmskom festivalu odabrala je haljinu koje se ne bi posramila niti Nicole Kidman. Osim što je bila izrazito elegantna, kreacija je bila itekako seksi

Zrinka Cvitešić je nakon nagrade 'Shooting Stars' koju je dobila kao jedna od desetero najboljih mladih glumaca u Europi, ponovno zakoračila na crveni tepih u Berlinu.

Duga haljina boje pudera nježno je padala po crvenom tepihu, dok je gornji dio bio ukrašen motivom ruže različitih veličina Nakon što je nagradu primila u crnoj kratkoj haljini ukrašenoj cirkončićima s potpisom Matije Vujice, za premijeru filma 'Na putu' u kojem igra glavnu ulogu, odabrala je kreaciju iz iste kolekcije, ali nešto drugačijeg kroja.

U trendu Ana Maslać Plenković poput princeze Ana Maslać Plenković izgleda spektakularno – evo zašto je njezin pariški stajling pun pogodak Vjenčići s malinama Odličan recept! Nikad dosta ideja za božićne kolače! Pogledajte ove vjenčiće, jednostavno ih je pripremiti Ulična moda crnka u sakou predimenzionirane siluete Zagreb 2025. - 2 Dašak visoke mode Crnka sa zagrebačke špice nosi fantastične čizme, ali teško je skrenuti pogled s njezinih ramena

Duga haljina boje pudera nježno je padala po crvenom tepihu, dok je gornji dio bio ukrašen motivom ruže različitih veličina.

Najzanimljivija je bila onaj cvijet koji je na prozirnom dijelu haljine skrivala dio njezinog dekoltea.

Zašto Renee Zellweger skriva trbuščić?

Hitovi Novih fosila oduševili Zagreb

Romantična i nježna kombinacija, sa širokim osmijehom na Zrinkinim usnama pokazala je kako mladoj glumici u životu zaista cvjetaju ruže.

Pročitaj još
Pročitaj još