Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Ne ponovilo se! 10 najvećih promašaja s crvenog tepiha u 2014.godini

01-01-2015 Piše Zadovoljna
komentari

Početak nove godine modni svijet započinje zbrajanjem uspjeha, ali i minusa koje zahvaljujući šetnji crvenim tepihom poznatih ambasadorica ljepote za priliku ima vidjeti čitav svijet. Deset haljina koje su modni kritičari svrstali u rubriku 'ne ponovilo se' obilježile su 2014. godinu i svojim vlasnicama donijele titulu najgore odjevenih na crvenom tepihu

U trendu Jelena Perčin na promociji knjige nota 'Oliver - za gitaru' autora Ante Gele u Veloj Luci - 5 I krasna haljinica Sandale Jelene Perčin dokaz su da upravo takav model može biti sinonim za ljetnu eleganciju Ivana Čelan iz Kupinečkog Kraljevca uredila je prekrasan dom za svoju sedmeročlanu obitelj - 8 Dom obitelji Čelan Mama petero djece iz Kupinečkog Kraljevca uredila je kuću od 180 kvadrata koja nas je očarala Streetstyle Profinjeno i elegantno Damskom izdanju sa zagrebačke špice teško je naći manu – top su i haljina i sandale

Crveni tepih, posebice najvažniji prostrti ispred glumačke elite na dodjeli Oscara, glazbene na dodjeli MTV nagrada i televizijske u utrci za nagradu Emmy, prilike su u kojima se zvijezde posebno trude zablistati.

Koja je dama u 2014. godini prošetala najgoru haljinu?

glasova:



No, unatoč hordi eksperata zaduženih za nepogrešiva glam izdanja i o čijoj sposobnosti ovisi ocjena za izgled glumačkih i pjevačkih diva, često se događaju promašaji koji se dugo pamte. Pored brojnih šetnji dama crvenim tepihom izdvojeno je 10 koje su ponijele titulu najgorih haljina u 2014. godini.