Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Od špice do trgovine: 5 haljina koje laskaju veličinama od XS do XL

22-07-2015 Piše Zadovoljna
komentari

Ljetne haljine savršen su odabir za borbu protiv velikih vrućina koje su zahvatile Hrvatsku. Prošetali smo gradom i izdvojili 5 djevojka sa zagrebačke špice koje su za šetnju gradom odabrale savršen kroj naglašenog struka koji pristaje veličinama od XS do XL


Ljeto je u zraku, što se, osim po visokim temperaturama osjeti i po modnoj igri iz centra grada. Lijepe djevojke su tako spas od vrućine potražile u laganim, lepršavim ljetnim komadima među kojima su na prvom mjestu po popularnosti haljine.

U trendu Dama iz Zagreba u efektnim trapericama s cut out detaljima NETIPIČAN MODEL U izdanju sa zagrebačke špice uočili smo toliko lijepe traperice, baš su posebne Bojana Gregorić Vejzović uvijek privlači poglede Udobne, a šik Ovo su idealne ljetne sandale za more i gradske šetnje – nosi ih i Bojana Gregorić Vejzović Leptir bob bit će frizura ljeta 2026 veliki povratak Baj-baj strukturirane frizure, ovog ljeta vraća se jedna jako opuštena verzija boba

Kako bi vam približili samo mali dio velike i zanimljive Street style zagrebačke priče izdvojili smo 5 ljepotica koje su pokazale kako se nose najudobnije haljine koje za zadatak imaju istaknuti liniju struka.

Zanimljivi mini i maksi modele raznih boja i uzoraka s lakoćom mogu nositi vlasnice raznih konfekcijskih veličina i to od XS pa sve do XL oznake. Prošetali smo trgovinama i pronašli 5 haljina po uzoru na lijepe špicerice.