Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Orijentalni parfemi

13-07-2022 Piše Zadovoljna.hr
komentari

Parfem koji volimo može reći puno toga o našoj osobnosti.

U trendu Ulična moda u centru Zagreba - 14 I obožavane natikače Trudnica sa zagrebačke špice: Goli trbuh i negliže-suknja za izdanje koje prkosi vrućinama Ivan Perišić sa sinom Leonardom nakon poraza od Portugala OMILJENI NOGOMETAŠ Otac dva sina i kćeri: Djeca Ivana Perišića nose lijepa imena bogate simbolike Elegantno izdanje sa zagrebačke špice PREDIVNA! Ovo je jedna od najljepših haljina sa zagrebačke špice, dama koja je nosi izgleda kao iz bajke

Osobe koje biraju orijentalne parfeme često su noćne sove. Po prirodi su jako seksi i ne boje se pokazati svoju senzualnost. Žene koje vole orijentalne mirise obožavaju obuti cipele s najvišom potpeticom te iskoristiti parfem kao tajno oružje.

Ako ipak više volite voćne, vodene, cvjetne, gurmanske ili zelene parfeme ovdje provjerite što oni govore o vašoj osobnosti.