Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Od 139 kuna: 12 modela dužih haljina koje će se nositi ovoga proljeća

10-02-2022 Piše S.L.
komentari

Lepršave haljine napravljene od udobnih tkanina iznimno su poželjni komad garderobe u toplijem dijelu godine. Ne čudi, stoga, što nove proljetne kolekcije obiluju baš takvim modelima.

U trendu Ulična moda tenisice sa skrivenom petom 2026. - 1 I udobne su! U modu su se vratile tenisice iz 2010-ih koje “produžuju” noge, potvrđuju to i prizori sa zagrebačke špice Ljepotica sa špice u efektnoj majici PIJENILA POGLEDE NA SVAKOM KORAKU Dama iz Zagreba u predobroj majici koja je zasjenila čak i minicu Naše čitateljice odabrale su najljepše ime za djevojčice koje simbolizira ljepotu i eleganciju NADMOĆNA POBJEDA 5748 čitateljica odabralo pobjednika: Ovo je najelegantnije ime za djevojčice

U proljeće su posebice popularne lepršave haljine mini, midi i maksi kroja koje klize niz tijelo i dopuštaju koži da diše. Na raspolaganju je sve od podatne svile i satena, preko viskoze do uvijek dragog pamuka.



Najlakše se kombiniraju jednobojne haljine ravnog kroja – bez obzira na to želite li ih spariti s udobnim tenisicama ili vrtoglavim potpeticama. Odvažnije dame odabrat će modele u jarkim bojama u kojima je teško ostati nezamijećen.



Teško je zamisliti proljetnu sezonu i bez haljina s cvjetnim uzorkom. Odabrati možete upečatljive i predimenzionirane cvjetove, koji vizualno proširuju figuru, ili pak one decentnije, koji imaju suprotan učinak.

Slika nije dostupna Brzo se prodaju: Hit štikle s ASOS-a idealne za ulazak u proljeće

Slika nije dostupna Od 149 kuna: 10 modela štikli iz novih kolekcija zbog kojih se veselimo proljeću

Zavirili smo u hrvatske trgovine i na popularne webshopove te smo odabrali 12 dužih haljina iz proljetnih kolekcija koje se mogu pronaći po cijeni od 139 do 1355 kuna.