Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Kultura & zabava

Angelina Jolie: Zgužvana haljina lijepe humanitarke

30-05-2012 Piše Zadovoljna
komentari

Glumica i redateljica Angelina Jolie ponosna je na svoj redateljski prvijenac 'U zemlji krvi i meda' te je uložila veliku energiju kako bi ga što bolje promovirala i podsjetila svijet na ratne strahote. Upravo zato je podržala akciju protiv seksualnog nasilja u ratnim zonama

U trendu Ljepotica iz Zagreba u popularnim tenisicama NAJPOPULARNIJI MODEL Ljepotica iz Zagreba u tenisicama koje će za par dana zavladati špicom Godinu će obilježiti traperice koje smo voljeli devedesetih NOSITE LI IH VI? Vraćaju se traperice koje smo nosile 90-ih, izdvojile smo 10 fantastičnih modela Prva minica zagrebačke špice - 4 Baš se skockala! Prva minica zagrebačke špice: Kožnata suknjica za elegantno i ženstveno dnevno izdanje

Njezino pojavljivanje u Londonu izazvalo je veliku medijsku pažnju, a glumica se obratila javnosti prije prikazivanja filma 'U zemlji krvi i meda' kojim je započela vladina inicijativa zaustavljanja seksualnog nasilja u ratnim zonama.

>> Angelina Jolie: Velika promjena u samo 3 godine

>> Angelina pronašla haljinu koja prikriva sve nedostatke

Angelina je ostala vjerna modnom izričaju kojeg njeguje u posljednje vrijeme, a to su duge, jednostavne haljine. Za projekciju u Londonu odabrala je plavu haljinu na preklop koja je decentno naglasila dekolte, a pleteni remen naglasio je krhku figuru holivudske glumice. 

Glumica je svoju ležernost i neopterećenost izgledom pokazala i zgužvanim naborima koje na crvenom tepihu ne srećemo tako često zbog tima stilista koji brinu da dame prilikom izlaska iz automobila izgledaju savršeno.