Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Kultura & zabava

J.Lo: 3 seksi detalja za samo jedan stajling

12-09-2012 Piše Zadovoljna
komentari

Iako za slobodno vrijeme uvijek bira casual odjeću među kojom se vrlo često pronađe i trenirka i tenisice Jennifer jako dobro zna kako istaknuti ono najbolje. Lijepa Latina je tako dan provela u društvu dečka Caspera, a večernji izlazak bio je rezerviran za mjuzikl Evita

J.Lo se pojavila u uskoj, kožnoj haljini dugih rukava i zatvorenog dekoltea koja je obgrlila njezino savršeno oblikovano tijelo i u prvi plan stavila ženstvene obline te čvrste i mišićave noge.

U trendu Leonarda Boban na zagrebačkoj špici - 4 I TORBA JE TOP Leonarda Boban: Najbolji dokaz da je dobra trenirka nepogrešiv odabir za zagrebačku špicu Tonči i Vjekoslava Huljić ELEGANTNO IZDANJE Haljina Vjekoslave Huljić je lijepa, ali pogled će vam brzo pobjeći na njezine sjajne mrežaste štikle Mia Kovačić na Beautyfestu sasvim iskreno Mia Kovačić bez zadrške: "Ne šminkam se, ne operiram se i ne brišem bore"

>> J.Lo: Koža, štikle i lice poput djevojčice

>> Jennifer Lopez: Konačno predah od savršenstva

Iako koža sama po sebi zrači seksepilom Jennifer je haljinu dodatno začinila crnim, lakiranim štiklama te ružem boje trule višnje.