Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Kultura & zabava

Kome je to Franka Batelić poklonila svoj osmijeh?

17-11-2012 Piše Zadovoljna
komentari

Mlada pjevačica Franka Batelić subotnje jutro užurbano je provela u obavljanju brojnih obaveza. Zaogrnuta debelim sivim šalom i s vunenom kapicom iste boje na glavi poput prave urbane cure uspješno je odoljevala niskim temperaturama

U trendu Čestitke: Sretan Božić Sretan Božić! Sretan Božić! Preuzmite ove čestitke i pošaljite ih dragim ljudima za Božić Tri ljepotice iz Zagreba u najtraženijim hlačama NEMAJU KONKURENCIJE Tri gracije iz Zagreba potvrdile koje su hlače najtraženije, bilo ljeto ili zima Modno izdanje sa zadarske špice Kakav spoj! Zadarska "Zgodna žena": Izdanje koje podsjeća na scene u kojima sve stane i okreće se za stavom i stilom dive

No topli vuneni dodaci nikako nisu mogli sakriti zagonetni osmijeh kao najljepši ukras na Frankinom licu koji joj je sudeći po telefonskom razgovoru izmamio sugovornik.

>>Franka Batelić: Kratki kombinezon za preplanule noge

>>Kojih nas to 10 stvari čini sretnima?

Možemo tek pretpostaviti kako se radi o njezinom dečku nogometašu Vedranu Ćorluki koji trenutno boravi u Moskvi. Ljubav na daljinu kako je nedavno otkrila Franka odlično funkcionira, a slatki razgovori preko mobitela vjerujemo itekako tomu dopridonose.