Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Kultura & zabava

Lejla Filipović: Minica kao stvorena za vitke noge

03-05-2013 Piše Zadovoljna
komentari

Da mini sukna može izgledati vrlo elegantno dokazala je Lejla Filipović koja je svoj mini komad s potpisom modnog dvojca ELFS ponosno prošetala kinom Europa

Nakon što su vruće hlačice u bermude vladale prošlom toplom sezonom ove godine na njihovo mjesto zasjele su minice.

U trendu Severina I kultna torba Severina: Ukrašene traperice uz koje su i obične ravne cipele dovoljne za fenomenalnu kombinaciju Koji su se parfemi našli na samome vrhu? Apsolutni pobjednici Proglašeni su najbolji parfemi svih vremena, je li među njima i vaš omiljeni? Ulična moda u centru Zagreba - 10 Sjajno se sredila! Prva minica zagrebačke špice: Najbolji dokaz da minjak funkcionira i u besprijekorno elegantnom izdanju

>> ELFS: Kolekcija koja vrišti Jelena Rozga!

Kratke suknje i haljinice koje se mogu kombinirati za dnevni i večernji look, ali i za plažu objeručke su prihvatile poznate ljepotice. Jedna od njih je i lijepa Lejla Filipović.

>> Što je to neodoljivo na Lejli Filipović?

Bivša misica svoju je decentnu mini kombinaciju ponosno pokazala u kinu Europa gdje je prikazan kratki film modnog dvojca ELFS. Mini suknjicu boje pudera prekrivenu crnom čipkom Lejla je iskombinirala uz prozračnu majicu kratkih rukava ukrašenu zlatnim printom.

Elegantan stajling ns naglaskom na vitkim nogama nadopunile su i crne štikle s remenčićem oko gležnja, clutch torbica te ležerna, raspuštena frizura osvježena krupnim kovrčama.