Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Kultura & zabava

Vrtoglave štikle čak i po snijegu i ledu

25-12-2012 Piše Zadovoljna
komentari

I dok su neke zvijezde božićnu čaroliju potražili na toplom jugu, većina je ipak odlučila blagdane povesti uz snijeg i nešto niže temperature. To je učinila i Mariah Carey koja dane provodi na popularnom Aspenu

No niti zimski uvjeti i snijeg koji privlači brojne skijaše nisu spriječili pjevačicu da sa sobom ponese omiljeni komad od kojeg se nikada ne odvaja - vrtoglave štikli.

U trendu Ana Maslać Plenković poput princeze Ana Maslać Plenković izgleda spektakularno – evo zašto je njezin pariški stajling pun pogodak Vjenčići s malinama Odličan recept! Nikad dosta ideja za božićne kolače! Pogledajte ove vjenčiće, jednostavno ih je pripremiti Ulična moda crnka u sakou predimenzionirane siluete Zagreb 2025. - 2 Dašak visoke mode Crnka sa zagrebačke špice nosi fantastične čizme, ali teško je skrenuti pogled s njezinih ramena

>> Mariah Carey: Prenaglašene grudi za ljubitelje nogometa

Nasmiješena i dobro raspoložena zvijezda čiji božićni hit pjevušimo posljednjih 19 godina je tako zaleđenim stazama umjesto u bucama hrabro koračala u crnim, krznenim čizmama na visoku potpeticu.

>> Mariah Carey: Čvrsti 'trbušnjaci' i 20 kila manje

Tople čizmice Mariah je uskladila uz tamno plave, uske traperice i kratku pernatu jaknu koju je jedva samo djelomično zakopčala.