Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Kultura & zabava

FOTO: Mili Elegović je kava nabolje društvo!

23-02-2010 Piše Zadovoljna
komentari

Glumica Mila Elegović umjesto kave s prijateljicama i kratkog trača odabrala je ukusni napitak za van i iskoristila slobodne trenutke za šetnju gradom. U kratkoj suknji i sportskoj crnoj jakni s krznenim ovratnikom privlačila je poglede

U trendu Ksenija Pajić u trapericama i bundi na špici 2025. - 3 Ležerna i dotjerana Ove traperice savršen su izbor za šetnju gradom, a Ksenija Pajić nosi ih uz kratku bundu Davorka Dalić na koncrtu u Beču posvećenom međimurskoj popevki - 3 Plijenila je poglede Nenametljiva elegancija Davorke Dalić idealan je izbor za koncert u legendarnoj bečkoj dvorani Franka Batelić uvijek privlači pažnju svojim modnim izborima A tako je šik Savršen kaput za zimu u kojem vam neće biti hladno, a ima ga i Franka Batelić

Mila Elegović je između radnih obaveza pronašla vremena za kratki predah koji je umjesto u zatvorenom uz kavicu, radije provela u šetnji. Ukusnog i mnogima omiljenog napitka se nije odrekla pa joj je društvo u šetnji radila kava za van.

Dotjerana i nasmijana glumica koja priprema dvije predstave bila je pravi magnet za poglede i paparazze. Nakon intenzivnog pojavljivanja na televiziji Mila se zaželjela kazališta i mirnijeg života.

Nakon što je završila snimanje posljednje sezone 'Bitanga i princeza' posvetila se svojoj prvoj ljubavi, kazalištu te se nada kako mediji više neće biti toliko zainteresirani za njezin privatni život.

Pročitaj još
Pročitaj još