Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Kultura & zabava

Victoria u štiklama propješačila Milano

10-02-2010 Piše Zadovoljna
komentari

Iako je u Milanu provela svega nekoliko sati i to na poslovnom sastanku, Posh je u Christian Louboutins štiklama uspjela optrčati nekoliko dućana. Nepojmljivo je otići iz Milana bez nekoliko dobrih komada, zar ne?!

U trendu Lejla Filipović ODLIČNO IZDANJE Lejla Filipović u hlačama koje su sve popularnije među ženama, spajaju eleganciju i opuštenost Emma Stone na Oscarima 2026. u srebrnoj haljini Louisa Vuittona - 1 Haljina je wow 600 sati su šivali haljinu Emme Stone za Oscare, a izgleda kao da je od tekućeg srebra Djevojčica GLASAJTE U ANKETI Izdvojili smo 10 imena za djevojčice koja simboliziraju ljepotu i eleganciju. Koje vam se najviše sviđa?

Bez obzira na otekline na stopalima koje je zadobila zbog nošenja vrtoglavih potpetica Victoria ne odustaje od njih. Najnoviji par skupocjenih Louboutinki sa zlatnim vrhom za koje je izdvojila nevjerojatnih 595 funti ili pet tisuća kuna pokazala je u Milanu gdje je između sastanaka i druženja s Davidom skoknula u šoping.

Kako bi pokazala svoj dobar ukus u gradu u kojem je stil jedna od najvažnijih stvari, Victoria je kombinaciju upotpunila Birkin torbom, no običnom crnom. Onu vrijednu 22 tisuće funti ili 180 tisuća kuna koju u posljednje vrijeme ne ispušta iz ruku ostavila je u hotelu.

Modni mačak želi biti Victoria Beckham

Victoria - štikle su krive za sve!

Iako je na kratko potpetice zamijenila balerinkama i japanka zbog neizdrživih bolova u stopalima Victoria je odlučila staviti modu ispred zdravlja i uskočila u najdraže joj štikle.

Nakon Milana Posh leti za New York gdje će na tjednu mode prikazati svoju novu kolekciju za jesen/zimu 2010.