Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Kultura & zabava

Sandra Bullock: Zgodna mama u trapericama

02-12-2011 Piše Zadovoljna
komentari

Glumica koja je rane izazvane mučnim razvodom od Jessea Jamesa zaliječila uz pomoć posvojenog sina Louisa uživa u ulozi samohrane majke, a jedan i to najdraži muškarac u njezinom životu itekako joj je dovoljan. To dokazuje i odlično raspoloženje te još bolji izgled 47 godina stare glumice koju su mediji povezivali s Rayanom Reynoldsom, partnerom iz filma 'Dozvola za brak'

U trendu Čestitke: Sretan Božić Sretan Božić! Sretan Božić! Preuzmite ove čestitke i pošaljite ih dragim ljudima za Božić Ana Gruica Uglešić uvijek mami pažnju svojim modnim izborima Cjenovno prihvatljiva Ova haljina od 50 eura savršen je izbor za blagdanske zabave, ima je i Ana Gruica Uglešić i baš joj super stoji Tri ljepotice iz Zagreba u najtraženijim hlačama NEMAJU KONKURENCIJE Tri gracije iz Zagreba potvrdile koje su hlače najtraženije, bilo ljeto ili zima

Zasluženo veselje i neopisivi osjećaj uspjeha kojeg je Sandra Bullock osjećala 2010. nakon osvajanja nagrade Oscar za glavnu ulogu u filmu 'Priča o prvaku', zasjenio je skandal njezinog supruga koji je u više navrata varao glumicu.

>> Sandra Bullock: Linija koja bi posramila manekenke

>> Sandra Bullock: Ma tko bi joj dao 47 godina?

Usprkos osjećaju da je baš ona odgovorna za raspad braka jer nije bila uzorna domaćica Sandra Bullock se izdigla iznad svega te snagu za novi početak pronašla u majčinstvu.

Godinu dana kasnije s osmijehom na licu, najdražim muškarcem u naručju, slobodna i odličnog izgleda uživa u svakom trenutku.

Pročitaj još
Pročitaj još