Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Kultura & zabava

Saten obgrlio skladno tijelo Nikoline Pišek

02-12-2011 Piše Zadovoljna
komentari

Što ima za ponuditi showroom Martine Felje čiji je holivudski uspjeh potvrdio i editorial u kojem je Kim Kardashian nosila njezinu sedefastu toaletu, na otvaranju je provjerila i Nikolina Pišek

Na ovaj opušteni modni događaj lijepa voditeljica je stigla u satenskoj haljini čija je dužina naglasila noge, uski gornji dio lijepi struk, dok su aplikacije na prozirnoj tkanini uspjele skrenuti pažnju i na dekolte.

U trendu Djevojčica SNAŽNO ZNAČENJE Rođene da vode: 10 ženskih imena koja znače snagu Julia Roberts ne voli nositi šminku u privatnim trenucima Prirodne i lijepe Bez šminke i s dioptrijskim naočalama ove slavne dame izgledaju baš poput nas Isabeau Levito kao Audrey Hepburn na ledu Posebna i graciozna Je li ovo bilo najljepše izdanje na ledu ikada? Oživjela je kultnu scenu i eleganciju Audrey Hepburn

>> Nikolina Pišek: Bedra kao iz bajke

>> Kim Kardashian utegnuta u haljinu zagrebačke dizajnerice

Da će se ovakav outfit odlično 'snaći' i na nekoj od božićnih zabava ili novogodišnjih proslava potvrđuje i čaša pjenušca kojom je Nikolina nazdravila još jednom uspjehu zagrebačke dizajnerice.