Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Kultura & zabava

Sunčana Glavak: Dobar izgled je stvar pristojnosti

18-10-2010 Piše Dorijan Elezović
komentari

Saborska zastupnica i glasnogovornica HDZ-a, Sunčana Glavak, ovaj nas je tjedan provela po rodnom Međimurju. Prošetali smo Čakovcem, saznali kakve kolače voli, otišli na golf terene, ali i saznali kako će možda nastaviti s televizijskom karijerom

U trendu Andrej Plenković s obitelji u posjeti Papi Lavu XIV. Elegantno izdanje Pogledajte elegantnu kombinaciju Ane Maslać Plenković za posjet Papi Ulična moda u centru Zagreba - 12 I visoke čizme Trudnica iz Zagreba vrhunski se sredila, nosi najpoželjniju zimsku haljinu, i to kratki model Ana Maslać Plenković poput princeze Ana Maslać Plenković izgleda spektakularno – evo zašto je njezin pariški stajling pun pogodak

Izgledati dobro za glasnogovornicu Sunčanu Glavak je stvar pristojnosti Sunčana Glavak je slučajno završila u politici, to je bio splet okolnosti i to lijepih.

Sunčana koja je karijeru započela kao novinarka i urednica ta je vrata ostavila otvorena i ne isključuje mogućnost povratka pred male ekrane.

Saborska zastupnica i glasnogovornica HDZ-a priznala je kako mora biti dostupna 24 sata dnevno.

Izgledati dobro za atraktivnu glasnogovornicu Sunčanu Glavak je stvar pristojnosti. To znači uvažavati ljude s kojima radite, kojima se obraćate te svoje biraće.

Sunčana je gotovo uvijek odjevena u crno bijele kombinacije i to zato što vrši diskriminaciju nad bojama jer ih jednostavno ne voli!

Pročitaj još
Pročitaj još