Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Sanja Musić Milanović: Prva dama elegancije uz bok Brigitte Macron na pogrebu kraljice

19-09-2022 Piše Zadovoljna.hr
komentari

Sanja Musić Milanović sa suprugom Zoranom Milanovićem stigla je na posljednji ispraćaj kraljice Elizabete II. u Westminsterskoj opatiji u Londonu. Pri dolasku u opatiju prva dama i hrvatski predsjednik hodali su odmah iza predsjednika i prve dame Francuske, Brigitte i Emmanuela Macrona.

U trendu Nina Badrić srpanj tradicionalno provodi na Hvaru Ljetna elegancija Nina Badrić: Tako elegantna kratka haljina i obožavane natikače za izlazak s mamom Severina u Rat & Boa haljini 2026. Kad je pogledate s leđa... Teško da ima udobnija ljetna haljina od ove. Elegantna je, a nosi je i Severina Bojana Gregorić Vejzović uvijek privlači poglede Svevremenski model Ovaj kupaći kostim svima dobro stoji, a nosi ga i Bojana Gregorić Vejzović

Sanja Musić Milanović, kako i priliči prigodi, nosila je crninu, a svojim izborom outfita nesumnjivo je bila "dostojna" toga da stoji pored kraljice stila, Brigitte Macron. Hrvatska prva dama odjenula je elegantni crni kaput ukrašen satenskim pojasom te uz njega crne najlonke i klasične salonke od crne kože.

Pomno je izabrala i modne detalje za pogreb kraljice Elizabete II. te je outfit upotpunila sofisticiranim crnim šeširom sa širim obodom i ukrašenim satenskom vrpcom. Na kaputu je nosila decentni bijeli broš.