Sanja Musić Milanović u New Yorku
Sanja Musić Milanović u New Yorku (Foto: Ured predsjednika Republike Hrvatske/Marko Beljan)
Moda & ljepota

U točkicama od glave do pete: Šik izdanje Sanje Musić Milanović koje ne prolazi neprimijećeno

22-09-2025 Piše M.P.
komentari

Uoči sudjelovanja predsjednika Zorana Milanovića na 80. zasjedanju Opće skupštine Ujedinjenih naroda koja počinje danas, organiziran je susret njega i prof. dr. sc. Sanje Musić Milanović s predstavnicima hrvatske zajednice u New Yorku.

Druženje se održalo u jednom njujorškom restoranu u nedjelju navečer.

U trendu Svjetloplave traperice i cipele s kitten potpeticom nepogrešiv su spoj ELEGANTNA I UDOBNA OPCIJA Ove cipele nosite uz traperice kada želite izgledati uglađeno bez previše truda, pronašli smo 15 modela Ljepotica iz Zagreba u goloj suknji SAMO ZA ODVAŽNE Gola suknja ljepotice iz Zagreba najavljuje veliki proljetni trend Franka Batelić Kakvo izdanje! Franka Batelić: Jedna od najljepših haljina koju u kompletu sa sakoom opisuje jedino riječ - wow

Za ovu prigodu prva dama odjenula je kombinacija čija je glavna zvijezda točkasti uzorak.

Točkice su jedan od onih uzoraka koji nikada ne izlazi iz mode i koji svakom izdanju donosi dozu šarma i razigranosti, čega je svjesna i prva dama koja ih rado bira za svoje kombinacije. 

Ovaj put uparila je bluzu i suknju ukrašene točkicama različitih veličina.

Točkasta kombinacija Sanje Musić Milanović Točkasta kombinacija Sanje Musić Milanović (Foto: Ured predsjednika Republike Hrvatske/Marko Beljan)

Prva dama nosila je bluzu povišenog ovratnika s velikim bijelim točkama. Nju je uparila sa midi suknjom A-kroja koju krase manje točkice.

Struk je dodatno istaknula tankim crvenim remenom sa zlatnom kopčom, a preko bluze je nosila i crni kardigan.

Točkasta kombinacija Sanje Musić Milanović Točkasta kombinacija Sanje Musić Milanović (Foto: Ured predsjednika Republike Hrvatske/Marko Beljan)

Kada je u pitanju obuća, prva dama izdanje je zaokružila salonkama s kvadratnom kopčom napravljenom od cirkona.

Galerija Točkasta kombinacija Sanje Musić Milanović Točkasta kombinacija Sanje Musić Milanović +3 Točkasta kombinacija Sanje Musić Milanović

Kombinaciju je upotpunila bisernim naušnicama koje su donijele dodatnu dozu elegancije.

Sanji Musić Milanović sjajno stoji uzorak u kakvom je ne viđamo često, a haljina je baš po njenom guštu Prva dama odjenula je svjetloplavu kombinaciju U izdanju prve dame posebno se istaknula cvjetna jakna +7 Zoran Milanović i Sanja Musić Milanović u New Yorku

Efektni detalji i crvena boja: Vrlo upečatljivo izdanje Sanje Musić Milanović za Sinjsku alku Sanja Musić Milanović u Sinju Sanja Musić Milanović u Sinju +1 Sanja Musić Milanović u Sinju