Kultura & zabava
Severina: Ovakvu bi pratnju poželjela svaka žena
20-12-2014
Piše
Zadovoljna
Subotnja špica, pretposljednja u ovoj godini i brojnima omiljena zbog čarobnog predbožićnog ugođaja, obično je rezervirana za druženje s najmilijima. Ugodno s korisnim bio je moto Severine, koja je osim ispunjenja radnih obaveza stigla popiti kavicu s posebnim osobama u svom životu
Sretan Božić!
Sretan Božić! Preuzmite ove čestitke i pošaljite ih dragim ljudima za Božić
NEMAJU KONKURENCIJE
Tri gracije iz Zagreba potvrdile koje su hlače najtraženije, bilo ljeto ili zima
Kakav spoj!
Zadarska "Zgodna žena": Izdanje koje podsjeća na scene u kojima sve stane i okreće se za stavom i stilom dive
Svaka žena će priznati kako u najvažnijim trenucima života pored sebe želi imati najvjerniju i najiskreniju podršku. Upravo takva i nezamjenjiva je ona koju nam daju najbolje prijateljice. One su tu kada plačemo i kada ne možemo skinuti osmijeh s lica, one znaju kada što treba reći često i samo pogledom.
Takvu potporu imala je Severina na promociji knjige 'Severina Backstage' proizašle iz ženskog pera novinarke Vedrane Vasić, održane u samom centru Zagreba u žiži subotnje špice. U društvu najboljih prijateljica, poduzetnica Ive Balent i Andree Čermak, Severina je izgledala odvažno i ponosno jasno znajući do znanja kako ima najbolju potporu na svijetu.