Zadovoljna.hr
pretraživanje
  • Moda & ljepota
  • Zdravlje & Prehrana
  • Posao & Obitelj
  • Ljubav & Sex
  • Dom & Uređenje
  • Kultura & Zabava
Upravljaj obavijestima
  • Pratite Zadovoljna.hr
  • Nova TV
  • Dnevnik
  • Punkufer
  • Punkufer
  • Showbuzz
  • Pišite nam
  • Uredništvo
  • Oglašavanje i marketing
  • Uvjeti korištenja
  • © Zadovoljna.hr
  • Dnevnik.hr
  • Vijesti
  • Sport
  • Showbizz
  • Putovanja
  • Tech
  • Zdravlje
  • Biznis
  • Zabava
  • Teen
  • Tv
Kultura & zabava

Napokon na okupu: Novi trailer "Prijatelja" dvije su minute sreće i nostalgije

20. svibnja 2021 Piše Zadovoljna.hr
Slika nije dostupna
Slika nije dostupna

Omiljena skupina prijatelja vratila se na mjesto na kojem je sve započelo, na set serije koja 17 godina od prestanka prikazivanja i dalje ima milijune obožavatelja diljem svijeta.

Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer i njihovi gosti okupili su se kako bi razgovarali o svemu, od audicija za seriju do toga jesu li Ross i Rachel stvarno bili na pauzi.

Ove i druge teme dio su specijala naziva "Ona u kojoj su ponovno zajedno" (The One Where They Get Back Together) koji će premijerno biti prikazan 27. svbinja, a tjedan prije premijere HBO Max objavio je trailer koji daje malo bolji uvid u ono što očekuje gledatelje.

U isječku vidimo povratak slavne šestorke na set serije koja je obilježila njihove živote, a Jennifer Aniston ima pitanje koje će mnogi postaviti na dan prikazivanja - gdje je kutija s maramicama?

Slika nije dostupna Ništa ne otkriva, ali pun emocija: Pogledajte prvi trailer za veliki povratak "Prijatelja"

U isječku vidimo da će se ekipa prisjećati popularnih scena iz serije, ali i uspjeha koji im se zbog nje dogodio.

Sjećam se da sam jednom gledao vijesti i na televiziji je bila snimka svih naših kuća iz zraka. I sjećam se da sam to gledao i rekao si - krov mi je neuredan, našalio se Matt LeBlanc.

Prošli tjedan HBO Max objavio je i kratku najavu u kojoj legendarna skupina zajedno hoda dok u pozadini svira instrumental naslovne pjesme serije "I'll Be There for You" grupe The Rembrandts.

Slika nije dostupna Za manje od 125 kuna: Tko bi želio provesti dan u replici stanova iz serije "Prijatelji"?

Najavljeno je i da će se u specijalu pojaviti brojni slavni gosti, i to ne samo oni koji su se pojavljivali u seriji poput Reese Witherspoon, Toma Sellecka, Maggie Wheeler i Elliota Goulda. Gledatelji mogu očekivati pojavljivanja drugih velikih imena poput Lady Gage, Mindy Kaling i Justina Biebera.

Dok čekamo izlazak cijelog specijala, uživajte u 2 minute i 10 sekundi najave.

Podijeli
  • Facebook
  • Twitter
  • WhatsApp
  • Viber
  • Email

Čitaj dalje

Još vijesti

 
Prati nas i na Instagramu!
Koji su vaši dojmovi na Advent??
@dasa_kovacevic
Savršeno prženu, hrskavu, taman slatku Morning Lab granolu Zagrepčanke Tijane potražite na policama Startaj Hrvatska u svim INTERSPAR i odabranim @spar trgovinama
Neopisiva ljubav s pastom... ❤
@divaisback 
#pastalover #zadovoljnahr
Želimo vam ugodnu sredinu tjedna! 😍
@iris_burbonov 
#bouquet #flowers #zadovoljnahr
pretraživanje
  • Pratite Zadovoljna.hr
  • Nova TV
  • Nova Plus
  • Punkufer
  • Punkufer
  • Showbuzz
  • Kreni Zdravo
  • Pišite nam
  • Uredništvo
  • Oglašavanje i marketing
  • Uvjeti korištenja
  • Politika zaštite privatnosti
  • Politika o kolačićima
  • Upravljaj obavijestima
  • © Zadovoljna.hr
Zatvori

MODA, LJEPOTA, LJUBAV, ZDRAVLJE,
UREĐENJE DOMA, SAZNAJ SVE ŠTO TREBAŠ
ZA SEBE NA JEDNOM MJESTU.

Prijavi se na
newsletter!

Please don't insert text in the box below!
modal close