Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Naj minica iz centra Zagreba koja obožava čizme do pola bedara

01-04-2017 Piše Zadovoljna
komentari

Proljetno vrijeme razigralo je modne kombinacije na hrvatskim ulicama i trgovima, kojema su počele dominirati mini suknje i haljine


Mini suknje rado su nošen odjevni komad, a pogotovo u proljetno vrijeme. Ne čudi stoga što se s porastom Celzijevaca u termometru uvećao i broj dama koji su odabrali upravo kratke suknje za svoje modne igre.

U objektiv našeg fotografa upala je lijepa brineta iz centra Zagreba koja je sivu minicu A kroja s lepršavim volanima sparila uz čizme visokih sara te identične boje. Kombinaciju je podigla bijelim sakoom, ali i velikim osmijehom koji je ionako najbolji ženski modni dodatak.

Zavirite u našu galeriju i pogledajte mini suknje s volanima koje u hrvatskim trgovinama možete kupiti od 69 do 169 kuna.

U trendu Nina Badrić Jednostavne, a efektne Sandale Nine Badrić savršeno se slažu s efektnim odijelom, ali i s drugim komadima iz ormara Ulična moda u Šibeniku - 6 Baš joj lijepo stoji Mama iz Šibenika u savršenom lanenom kompletu za ljetne dane, košulja ima šarmantni dodatak Ulična moda u centru Zagreba - 13 Haljina je divotica Brineta na zagrebačku špicu vratila zaboravljeni trend s tajicama, nosi ga fantastično