Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Pojava s Cvjetnog trga: Kaput koji je osvojio zagrebačke muškarce

09-03-2018 Piše K.B.
komentari

Kaputi u boji devine dlake u sezoni jesen/zima bili su jedan od omiljenih odjevnih komada među ženama, ali i muškarcima. Da je tako, uvjerili smo se u centru Zagreba kojim su u kratkom vremenu prošetala četiri muškarca u ovom popularnom kaputu

Markantan crnokosi muškarac koji je prošao zagrebačkim Cvjetnim trgom osvojio nas je svojim klasičnim, a opet vrlo trendi street styleom. Crne traperice užeg kroja kombinirao je uz crne cipele i smeđi pulover, a zvijezda kombinacije definitivno je bio odličan kaput u boji devine dlake.

Markantan crnokosi muškarac koji je prošao zagrebačkim Cvjetnim trgom osvojio nas je svojim klasičnim, a opet vrlo trendi street styleom Mnogim damama svidjet će se i njegova muževna brada koja ovom zgodnom muškarcu zaista dobro stoji.

U trendu Božićni kolačići Nema čega nema Za vas smo složile bogat popis recepata za božićne kolače, sitne i kremaste Andrej Plenković s obitelji u posjeti Papi Lavu XIV. Elegantno izdanje Pogledajte elegantnu kombinaciju Ane Maslać Plenković za posjet Papi Danijela Martinović na koncertu Božić s Danijelom u Zagrebu 2025. - 3 Glamurozna i elegantna Haljina Danijele Martinović baš je kraljevska, perfektno joj stoji, a savršen je izbor za druženja u prosincu

Kaput u boji devine dlake svakako je hit sezone jesen/zima među zagrebačkim muškarcima jer u kratko vrijeme središtem Zagreba su čak četvorica prošla odjevena u ovaj poželjni modni komad.

Kako muški spol nosi kaput u boji devine dlake, pogledajte u fotogaleriji, a na istom mjestu izdvojili smo i dvojicu muškaraca koji ne nose takav kaput, ali njihov street style i pratnje sigurno zaslužuju pažnju. Pogledajte i muškarca s Cvjetnog trga zbog kojeg smo zaboravili i na modu.

Pročitaj još
Pročitaj još