Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Posao & obitelj

To cure!: Reakcija na video koji je pogledalo 85 milijuna ljudi

04-03-2015 Piše Zadovoljna
komentari

Raditi nešto 'kao curica' izjava je koja nerijetko i kod dječak i djevojčica izaziva negativne konotacije. Hit video objavljen prije nekoliko mjeseci, a koji je pogledalo više od 85 milijuna ljudi u čak 150 zemalja jasno je pokazao podcjenjivački stav prema djevojčicama i poimanju načina na koji trče, bacaju, vježbaju. Donosimo poticajan video koji pokazuje kako su milijuni djevojčica i žena diljem svijeta na nogama i demonstriraju što to ustvari znači 'kao curica'

Izraz 'kao curica' nije uvreda već predivna stvar. Donosimo vam video koji ususret Danu žena ruši rodne stereotipe pokazujući žensku snagu.

U trendu Ljepotica iz Zagreba u popularnim tenisicama NAJPOPULARNIJI MODEL Ljepotica iz Zagreba u tenisicama koje će za par dana zavladati špicom Prva minica zagrebačke špice - 4 Baš se skockala! Prva minica zagrebačke špice: Kožnata suknjica za elegantno i ženstveno dnevno izdanje Godinu će obilježiti traperice koje smo voljeli devedesetih NOSITE LI IH VI? Vraćaju se traperice koje smo nosile 90-ih, izdvojile smo 10 fantastičnih modela

Djevojčice iz različitih dijelova svijeta, svaka kroz svoj privatni uspjeh i kratku video snimku, pokazale su što stvarno znači izraz 'kao curica'.