Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Traperice zagrebačke slatkice koje noge lansiraju u centar pažnje

14-05-2017 Piše Zadovoljna
komentari

Sunce i lijepo vrijeme izmamili su na ulice Zagreba građane koji uživaju u šetnji. Među njima se, kao i obično, uvijek nađu ljubiteljice mode sa zanimljivim street style izdanjima

Traperice su odjevni komad koje žene obožavaju nositi u svako doba godine. Standardne modele odavno su zamijenili oni zanimljiviji s raznim aplikacijama i dodacima.

U trendu Ana Maslać Plenković poput princeze Ana Maslać Plenković izgleda spektakularno – evo zašto je njezin pariški stajling pun pogodak Vjenčići s malinama Odličan recept! Nikad dosta ideja za božićne kolače! Pogledajte ove vjenčiće, jednostavno ih je pripremiti Ana Maslać Plenković i Andrej Plenković Odlične štikle! Koliko su samo lijepe! Ana Maslać Plenković u štiklama koje imaju sve

Upravo su takvi modeli iznimno popularni tijekom proljetnih ili ljetnih dana kada smo raspoloženiji za modne igre zahvaljujući lijepom i toplom vremenu.

Koliko efektne takve traperice mogu biti pokazala je jedna djevojka koja je centrom Zagreba prošetala u modelu iz Zare s ušivenim bisernim perlama.

Kombinirala ih je s klasičnom majicom kratkih rukava, slatkim sandalama i malom crnom torbicom, a u slučaju da malo zapuše hladniji vjetar tu je bio i crni sako.

Ova mlada dama još jednom je dokazala da su i ona najjednostavnija modna izdanja lijepa i primijećena baš poput eklektičnih street style kombinacija.