Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Haljina s dvostrukim izrezom u kojem Lana Jurčević izgleda poput božice

14-08-2017 Piše Zadovoljna
komentari

Najpopularnijem ljetnom komadu nije odoljela niti pjevačica Lana Jurčević. Na svom Instagram profilu objavila je fotografiju u dugačkoj cvjetnoj haljini kojom je opravdano prikupila veliki broj pozitivnih komentara

Ženstvena, s dozom seksepila, tako bi se ukratko mogao opisati najnoviji stajling Lane Jurčević koji je objavila na društvenim mrežama.

U trendu Nina Badrić Jednostavne, a efektne Sandale Nine Badrić savršeno se slažu s efektnim odijelom, ali i s drugim komadima iz ormara Ulična moda u Šibeniku - 6 Baš joj lijepo stoji Mama iz Šibenika u savršenom lanenom kompletu za ljetne dane, košulja ima šarmantni dodatak Ulična moda u centru Zagreba - 13 Haljina je divotica Brineta na zagrebačku špicu vratila zaboravljeni trend s tajicama, nosi ga fantastično

Model s tankim naramenicama i dvostrukim izrezom krojen je kako bi naglasio putenost. Dugačku haljinu s raskošnim cvjetnim uzorkom za koju je zgodna pjevačica u komentarima dobila i epitet božice, iskombinirala je s nježnim gladijatoricama i ljetnim panama šeširom.

Model s tankim naramenicama i dvostrukim izrezom krojen je kako bi naglasio žensku putenost - jer osim dubokog dekoltea, ima i prorez sa stane koji je otkrio duge, i vitke noge pjevačice.

Stajling je nadopunila visećom zlatnom ogrlicom i malo jačim make-upom koji je ljetna verzija smokey eyesa.

Iako Lanu rjeđe viđamo u ovakvim izdanjima, moramo priznati da izgleda sjajno.

Više izdanja Lane Jurčević pogledajte u galeriji.

 

A post shared by Lana Jurcevic (@lana_jurcevic) on