Zagrebačka špica uvijek je pravo vrelo modne inspiracije
Zagrebačka špica uvijek je pravo vrelo modne inspiracije (Foto: Josip Moler/Cropix)
Moda & ljepota

Traperice se mogu nositi i po velikim vrućinama - plavuša sa zagrebačke špice ima savršeni model

22-06-2026 Piše S. L.
komentari

Traperice nisu tipičan izbor za vrući ljetni dan. Ipak, plavokosa dama sa zagrebačke špice odabrala je model koji itekako pristaje ovom godišnjem dobu.

Vikendi na zagrebačkoj špici uvijek su vrelo prave modne inspiracije – vrve damama koje nose najnovije svjetske trendove i kombiniraju ih na nove i neočekivane načine.

U trendu Jelena Đoković super kombinacija Jelena Đoković: "Gole" sandale od 49 eura i najslađa ljetna haljina za proslavu rođendana Lu Mastrović Volumen i odlična boja Frizura djevojke Joška Gvardiola pogodak je za dugu kosu ljeti, ponesite sliku frizerki Haljina cvjetnog uzorka nas je oduševila Jednostavno, a efektno Špica je bila njena modna pista: Oko izbora obuće neki bi dvojili, ali haljina je perfekcija

Svojom odjevnom kombinacijom poglede je privlačila plavokosa dama koja je centrom metropole prošetala u urbanoj kombinaciji s avangardnim pomakom.

Ulična moda Zagreb traperice s volanima Alaia Traperice s volanima dominiraju ovim street style izdanjem (Foto: Josip Moler/Cropix)

Nosila je skulpturalne traperice s volanima koje više podsjećaju na suknju, nego na hlače. Veliki asimetrični volani padaju niz noge te stvaraju dinamičnu ženstvenu siluetu.

Riječ je o trapericama visokog struka i širokih nogavica brenda Alaia iz njihove kolekcije za proljeće / ljeto 2026. godine u kojima je nemoguće ostati nezamijećen, a koje su napravljene od pamučne tkanine s ispranim efektom.

Alaia traperice s volanom, 1699 eura Alaia traperice s volanom, 1699 eura (Foto: Internetske stranice proizvođača)

Plavokosa dama uz traperice je nosila bijeli top bez rukava s visokim ovratnikom i drapiranim detaljima te odvažnim prorezom na dekolteu.

Uz ovu urbanu kombinaciju sjajno su se uklopile špagerice francuske modne kuće Christian Dior, kao i torba s istim potpisom. Zapravo, dama je nosila dvije torbice – veću Diorovu torbu i manju crnu kožnatu torbicu Louisa Vuittona.

Ulična moda Zagreb traperice s volanima Alaia - 2 Uz traperice s volanom lijepo su se uklopile špagerice i bijeli top (Foto: Josip Moler/Cropix)

Kombinaciju je zaokružila s predimenzioniranim sunčanim naočalama te s nekoliko upečatljivih komada nakita zlatnog sjaja.

Traperice s volanima Alaia na zagrebačkoj špici:

Galerija Ulična moda Zagreb traperice s volanima Alaia Ulična moda Zagreb traperice s volanima Alaia +2 Uz traperice s volanom lijepo su se uklopile špagerice i bijeli top

Evo vam dokaza da su kompleti najbolja ljetna investicija: Dama sa špice izgleda kao milijun dolara Izdanje sa špice u plavom kompletu Izdanje sa špice u plavom kompletu +3 Izdanje sa špice u plavom kompletu

Špica je bila njena modna pista: Oko izbora obuće neki bi dvojili, ali haljina je perfekcija Haljina cvjetnog uzorka nas je oduševila Cvjetni uzorak na ljetnoj špici +3 Cvjetni uzorak na ljetnoj špici