Street style kombinacija s posljednje zagrebačke špice u ožujku
Street style kombinacija s posljednje zagrebačke špice u ožujku (Foto: Josip Moler/Cropix)
Moda & ljepota

Šetnja centrom Zagreba u lažnoj minici s resama, i žene koje ne vole pokazivati noge poželjet će je u ormaru

29-03-2026 Piše Zadovoljna.hr
komentari

Zagrebačka špica i ovog je puta pokazala zašto je nepresušan izvor modne inspiracije, a ova street stylerica servirala je kombinaciju koja spaja klasiku i trendove na savršen način. Na prvi pogled riječ je o jednostavnom outfitu, no svaki komad pažljivo je odabran i uklopljen u skladnu, ali vrlo efektnu cjelinu.

U središtu pažnje nalazi se suknja od brušene kože u toploj smeđoj nijansi, ukrašena dugim resama koje stvaraju dojam pokreta pri svakom koraku. Upravo taj model podsjeća na "lažnu" minicu – kraći sloj skriva se ispod dužih resa, što kombinaciji daje dozu razigranosti i seksepila, ali i zadržava sofisticiranost. Resasti detalji već sezonama dominiraju street style scenom, a ovdje su interpretirani na izrazito šik način.

U trendu Izdvojili smo sedam novih imena na popisu najčešćih u Hrvatskoj IMAMO I ZNAČENJA Izdvojili smo sedam novih imena na popisu najčešćih u Hrvatskoj. Koje vam je najljepše? Nina Badrić I kaput je perfektan Nina Badrić: Najudobnije hlače i omiljene tenisice za izdanje u kojem i kultna torba krade pažnju Bijele haljine obožavamo nositi u toplijem dijelu godine OMILJENA BOJA Jedva ih čekamo nositi: 15 haljina bez kojih je proljeće nezamislivo, najjeftinija košta 13 eura

Gornji dio outfita čini strukturirana crna jakna s naglašenim zlatnim gumbima i tankim remenom u struku, koja unosi dozu elegancije i lagano podsjeća na bezvremenski pariški stil. Upravo taj kontrast između klasične jakne i statement suknje čini ovu kombinaciju posebno zanimljivom.

Ulična moda u centru Zagreba - 1 Zagrebačka street stylerica nosi suknju od brušene kože s resama (Foto: Josip Moler/Cropix)

Look je dodatno zaokružen crnim gležnjačama na petu koje izdužuju siluetu i daju cijelom outfitu urbanu notu, dok su sunčane naočale retro prizvuka podigle stajling na višu razinu.

Zagrebačka street stylerica nosi torbu modne kuće Valentino Zagrebačka street stylerica nosi torbu modne kuće Valentino (Foto: Internetska stranica trgovine)

Posebnu pažnju privlači i torba luksuzne modne kuće Valentino, izrađena od prošivene kože s prepoznatljivim dizajnom koji je postao sinonim za suvremeni glamur. Cjelokupna kombinacija odiše samopouzdanjem i osjećajem za stil, pokazujući kako se uz nekoliko ključnih komada može postići efektan, ali nosiv dnevni look.

Druga izdanja ulične mode s posljednje zagrebačke špice u ožujku pogledajte u fotogaleriji.

Galerija Ulična moda u centru Zagreba - 14 Ulična moda u centru Zagreba - 10 +13 Zagrebačka street stylerica nosi suknju od brušene kože s resama

Ulična moda u centru Zagreba - 6 Ulična moda u centru Zagreba (Foto: Josip Moler/Cropix)

Ulična moda u centru Zagreba - 12 Ulična moda u centru Zagreba (Foto: Josip Moler/Cropix)

Čim se vrati proljeće, kopirat ćemo ovo izdanje sa zagrebačke špice. Pronašle smo i slične komade Izdanje sa špice koje ćemo kopirati čim se vrati proljeće Izdanje sa špice koje ćemo kopirati čim se vrati proljeće +8 Izdanje sa špice koje ćemo kopirati čim se vrati proljeće

Ove kratke hlače crnke sa zagrebačke špice bile su veliki zimski hit, a nosit će se i na proljeće Zalando, Studio ID, kratke hlače, 395 eura H&M kratke hlače, 179 eura +6 Zara kratke hlače, 22,95 eura

Bolje od klasičnih hlača? Zagrebačko izdanje u bermudama i štiklama za novo lice dnevne elegancije Ulična moda u centru Zagreba - 13 Ulična moda u centru Zagreba - 10 +15 Ulična moda u centru Zagreba - 6