Vanna na CMC Festivalu u Vodicama
Vanna na CMC Festivalu u Vodicama (Foto: Nikolina Vukovic Stipanicev/Cropix)
Moda & ljepota

Vanna: Blještava kombinacija u hit boji zaokružena tako dobrim sandalama

10-06-2023 Piše Zadovoljna.hr
komentari

Počeo je još jedan CMC festival u Vodicama. Na prvoj večeri festivala, koji nas već tradicionalno uvodi u ljetnu atmosferu na otvorenom, nastupili su Jura Pađen i Aerodrom, Indira te Vanna, koji su zapalili pozornicu svojim glazbenim hitovima.

Galerija Vanna na CMC Festivalu u Vodicama Vanna na CMC Festivalu u Vodicama +2 Vanna na CMC Festivalu u Vodicama

U trendu Božićni kolačići Nema čega nema Za vas smo složile bogat popis recepata za božićne kolače, sitne i kremaste Andrej Plenković s obitelji u posjeti Papi Lavu XIV. Elegantno izdanje Pogledajte elegantnu kombinaciju Ane Maslać Plenković za posjet Papi Danijela Martinović na koncertu Božić s Danijelom u Zagrebu 2025. - 3 Glamurozna i elegantna Haljina Danijele Martinović baš je kraljevska, perfektno joj stoji, a savršen je izbor za druženja u prosincu

Osim dobre glazbe, pažnju nam uvijek privuku i pomno odabrane modne kombinacije, a u jednoj takvoj nastupila je Ivana Vrdoljak Vanna, kojoj je uručena nagrada za izvođačicu godine. 

Naša glazbena diva i jedna od najboljih pjevačica na domaćoj glazbenoj sceni za ovu je prigodu odabrala vrlo efektnu mini haljinu u zelenoj boji.

Vanna na CMC Festivalu u Vodicama Vanna na CMC Festivalu u Vodicama (Foto: Nikolina Vukovic Stipanicev/Cropix)

Blještava haljina kratkih rukava potpuno je zatvorena u području prsa i rezana u struku, a posebna je po zelenoj boji – jednom od najvećih modnih hitova ove sezone. Iako je neke žene izbjegavaju, paleta nijansi zelene boje uistinu je raznolika i svatko može pronaći jednu po svom ukusu i u skladu s vlastitim stilom.

Vanna je look upotpunila moćnim sandalama na petu poznatog brenda Jimmy Choo, koje krase efektne zakovice i debela potpetica, a uz zelenu haljinu izgledale su doista impresivno.

Jimmy Choo sandale Jimmy Choo sandale (Foto: Internetska stranica proizvođača)

Detalji uvijek čine razliku, a Vanna je ovoga puta odabrala jednostavnu frizuru, decentni nakit i upečatljivi crveni ruž koji je naglasio njezinu prirodnu ljepotu.

Vanna na CMC Festivalu u Vodicama Vanna na CMC Festivalu u Vodicama (Foto: Nikolina Vukovic Stipanicev/Cropix)

Boja, kroj, detalji... Vanna u hlačama koje imaju sve što želimo od hlača u proljeće i ljeto Vanna Vanna u plisiranim hlačama s ombre efektom +3 Vanna je nosila hlače brenda Marc Cain

 

Pročitaj još
Pročitaj još