Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Zdravlje & prehrana

Valentinovska gozba: Senzacionalna večera po uzoru na "Anu Karenjinu"

03-02-2017 Piše Zadovoljna
komentari

Restoran Voncimer u Zagrebu i blog Čitaj knjigu organiziraju valentinovsku večeru po uzoru na jednu od najmoćnijih ljubavnih priča na svijetu. Riječ je o senzacionalnom meniju od 5 slijedova inspiriranom nedodirljivom - "Anom Karenjinom"

Na Valentinovo, 14. veljače u 20:00h chef restorana Voncimer nadahnut klubom Čitaj knjigu napravit će povijesnu rekonstrukciju večere iz najpoznatije knjige u modernom stilu.

U trendu Bojana Gregorić Vejzović uvijek privlači poglede Udobne, a šik Ovo su idealne ljetne sandale za more i gradske šetnje – nosi ih i Bojana Gregorić Vejzović Maturanti iz Zadra razrednici za kraj škole kupili automobil Što vi mislite? Iza automobila za profesoricu krije se puno veća priča: Što su maturanti zapravo htjeli poručiti? Street style izdanje Nevenke Ivančec Jakovac sa zagrebačke špice SJAJNO IZDANJE! Dama s pokrićem čiji stil slavi zagrebačka špica opet nas je oduševila

Ana Karenjina meni čini:

• Čaša pjenušca & kamenica

• Šparoge, umak od gorgonzole, cherry rajčice

• Juha s govedinom, shiitake bujon, pirožki s gljivama

• Rozbif, pire od slatkog krumpira

• Desert Ana Karenjina

Cijena: 350,00 kn po osobi

Svoj stol možete rezervirati slanjem e-maila na voncimer@oris.hr ili telefonski na broj +385 1 7988 374. Požurite jer je broj stolova ograničen.

Restoran Voncimer Oris Kuća arhitekture nalazi se u ulici Kralja Držislava 3.