Viktorija Rađa
Viktorija Rađa (Foto: Igor Soban/Pixsell)
Moda & ljepota

Viktorija Rađa spojila je komade koje spajaju samo rijetki i to izgleda iznenađujuće dobro

29-01-2026 Piše M.P.
komentari

Uz poruku "Siječanj je mjesec kad je trenirka mood, a štikle samo podsjetnik da nismo odustali... još", Viktorija Rađa na svom je profilu podijelila još jedno sjajno modno izdanje.

Njezina kombinacija spoj je udobnosti i komada koje spajaju samo rijetki.

U trendu Pas se proteže I to ima razlog Jeste li primijetili da se vaš pas protegne kada vas vidi, znate li što to znači? Ulična moda Zagreb lakirane čizme 2026. - 2 Produžuju noge S ovih čizama plavokose dame sa zagrebačke špice teško je skrenuti pogled, a savršen su par minici Linda Evangelista u dvobojnim salonkama Odobravamo! Vraćaju se cipele iz 90-ih: Ova tri udobna modela na potpeticu nosit ćemo ove godine

Bazu kombinacije čini udobna odjeća – bijeli top bez rukava i svjetlosive trenirka hlače. Hlače imaju jako široke nogavice i stegnute su oko gležnjeva.

Preko topa Viktorija je odjenula efektni vuneni sako modne kuće Magda Butrym, na kojem se kao posebno šik detalj ističe vunena marama.

Vuneni sako modne kuće Magda Butrym Vuneni sako modne kuće Magda Butrym (Foto: Internetska stranica proizvođača)

Svjetlosmeđi sako na prednjem dijelu ima džepove s preklopom, a zahvaljujući vuni, komad je koji se može nositi i u hladnijem dijelu godine.

Viktorija je izdanje upotpunila obućom koju ne viđamo često u kombinaciji s trenirkama – obula je bijele štikle, a izdanje je upotpunila bordo torbom.

I moramo priznati da je taj spoj na njoj izgledao fantastično.

Ipak, u nastavku videa štikle je zamijenila udobnim Mary Jane cipelama modne kuće Louis Vuitton.

Cipele modne kuće Louis Vuitton Cipele modne kuće Louis Vuitton (Foto: Internetska stranica proizvođača)

Cipele imaju udobnu i toplu podstavu stvorenu za zimu, a gornji dio ukrašen je LV inicijalima.

Bordo torbu Viktorija je zamijenila Louis Vuitton ruksakom zahvaljujući čemu je kombinacija postala udobna opcija za svaki dan.

U ovoj kombinaciji Viktorije Rađe sve je top, ali tirkizna bunda je ljubav na prvi pogled Viktorija Rađa Viktorija Rađa nosi tirkizni kaput iz Max Mare +1 Viktorija Rađa nosi traperice brenda Agolde

Viktorija Rađa u hlačama za kojima su svi ludi ove sezone, odlično stoje uz visoke čizme Viktorija Rađa Zara, 35,95 eura +6 Reserved, 19,99 eura