Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Vrući traper: Varaždinka stvorena za reklamu

13-10-2014 Piše Zadovoljna
komentari

Ako ste ljetne odjevne komade pospremili na dno ormara i nije vam prirodno sredinom listopada nositi haljinu na bretelice ili kratke hlačice, predlažemo vam modnu kombinaciju koju smo pronašli u srcu Varaždina

U trendu Demi Moore u Balenciagi na pariškom Tjednu visoke mode 2026. - 3 Ne bi odobrili liječnici Demi Moore nosi suknju koja privlači sunce i znatiželjne poglede – i nije najbolji izbor za ljeto Slaven Bilić Unikatan izbor Kćeri Slavena Bilića nose stvarno zvučna i elegantna imena, pravo su nadahnuće Lijepa dama iz Zagreba u crnom ljetnom izdanju koje pršti senzualnom elegancijom SAVRŠENO! Ljepotica iz Zagreba u "anđeoskom" izdanju koje tako dobro krši pravila ljetne mode

Riječ je o traper duetu sačinjenog od mekane i udobne košulje te suknje do koljena naglašene crnim ramenom s kojim se odlično nadopunjuju gležnjače i jednostavna torba.

Duga i blago valovita platinasta kosa ovom su odličnom stylingu dali dašak ležernog glamura, dobrodošlog ne samo u večernjim nego i u dnevnim kombinacijama.

I druge modne kombinacije s naših ulica u kojima vlada vječni traper izdvojili smo u fotogaleriji: