Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Vukovarske Startasice koje je pohvalio i Vogue stižu u prodaju

05-04-2017 Piše Zadovoljna
komentari

Popularni model Startasica pod nazivom "Pink Unicorn" (ružičasti jednorog) opet stiže u prodaju, na veliko veselje obožavatelja Borova

U siječnju prošle godine Borovo je dobilo veliko priznanje za svoj rad. Njihove Startasice dobile su svoje mjesto u online izdanju američkog magazina Vogue.

U trendu Kolač s borovnicama PREFINO! Ne treba vam pećnica za ovaj kremasti kolač s borovnicama, bolji je od cheesecakea Naočiti mladi gospodin iz Zagreba u efektnoj košulji EFEKTNA PROMJENA Špicom je šetao i markantan mladi gospodin, udario je kontru muškoj ljetnoj modi Ana Maslać Plenković ELEGANTNO IZDANJE Haljina Ane Maslać Plenković profinjena je, jednostavna i stvorena za ljeto - a nose je i princeze

Modna Biblija predstavila je divan model pod nazivom "Pink Unicorn". Kao što ime kaže, radi se o ružičastoj tenisici s bijelim jednorozima za kojom je odmah nastala velika potražnja.

Sada je Borovo svoje obožavatelje na društvenim mrežama obavijestilo da ovaj model Startasica koji košta 249 kuna ponovo stiže u njihove dućane.

"Pink unicorn visoki krenuo je na put prema našim prodavaonicama", napisali su na Instagramu. Vjerujemo kako će ta vijest obradovati sve obožavatelje ovog hrvatskog brenda i njihovih cipela.
 

 

A post shared by Borovo (@borovo_shoes) on