Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Za sve kraljice zime! Hit komad kojem ne mogu odoljeti slavne Hrvatice

28-12-2015 Piše Zadovoljna
komentari

Grijači za uši odlična su ideja protiv niskih temperature, a uz to ih karakterizira specifična konstrukcija koja ne uništava frizuru. Ako pritom odaberete atraktivan model ukrašen aplikacijama, ovaj se modni dodatak pretvara u pravog saveznika za transformaciju u prave zimske kraljice

Robert Sever potpisuje ograničenu kolekciju zimskih kruna, koje su u vrlo kratkom vremenu oduševile slavne dame iz javnog života. Riječ o mekim i krznenim grijačima za uši u nekoliko boja, koji su ukrašeni blještavim aplikacijama.

Osim što griju uši od niskih temperature, predstavljaju i efektan ukras za kosu. Ovom toplom dodatku za kosu nisu odoljele niti slavne Hrvatice poput Olje Vori ili prve hrvatske plus size manekenke Lucije Lugomer koje su se na svojim Instagram profilima pohvalile s crvenim parom zimskih kruna.

 

Fotografiju objavljuje MyParisFotoDiary (@oljavori)

 

Fotografiju objavljuje LUCIJA LUGOMER (@lusiluer)

 

Fotografiju objavljuje ROBERT SEVER (@robertseverdesign)

 

Fotografiju objavljuje ROBERT SEVER (@robertseverdesign)

U trendu Elin Kostelić na premijeri kratkometražnog filma svog supruga Ivice Kotelića 'Freedom' - 3 Stajling za premijeru Elin Kostelić: Mala crna haljina i obične gležnjače za izdanje koje slavi jednostavnu eleganciju Jadranka Sloković uvijek besprijekorna Gotovo 10 tisuća čitateljica odabralo najbolje odjevenu hrvatsku modnu ikonu 60 plus Franka Batelić uvijek privlači pažnju svojim modnim izborima A tako je šik Savršen kaput za zimu u kojem vam neće biti hladno, a ima ga i Franka Batelić

 

Pročitaj još
Pročitaj još