Proljeće je i u nama tradicionalno modni nemir. Lijepi i sunčani dani kao da prizivaju modne igre i eksperimente pa ovih dana sa zanimanjem istražujemo nove trendove.
Jedan od najvećih već smo najavili – bit će to vatrena nijansa crvene boje koju mnogi nazivaju bojom makova. Nema ništa suptilno u njoj jer je ovo boja s kojom jednostavno ne možete proći neprimijećeno, čak i kada je suptilno dozirate.
Crnokosa ljepotica sa špice u svoju je kombinaciju dodala nekoliko crvenih komada koji su itekako bili vizualno dominantni, bez obzira na to što su pažljivo dozirani.
Crnka iz Zagreba najavila veliki proljetni trend (Foto: Josip Moler/Cropix)
Ispod sivog sakoa na koji je nanizala narukvice, između ostalog i onu u crvenoj boji, nazirala se crvena dolčevita. Još jedan veoma šarmantan crveni detalj u ovom izdanju bile su naušnice u obliku trešanja.
Traperice su bojom neutralne, ali itekako efektne zbog predimenzionirana kroja, a ispod njih sakrile su se "slingback" salonke u crvenoj boji.
U galeriji u nastavku provjerite kakvi se još crveni komadi posljednjih dana nose na zagrebačkoj špici.
Galerija+7
Crvena boja na proljetnoj zagrebačkoj špici (Foto: Josip Moler/Cropix)