Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Dua Lipa: Moćna haljina koja je mnogima najljepša na ovogodišnjoj dodjeli Grammyja

05-02-2024 Piše Zadovoljna.hr
komentari

U više od 90 kategorija u nedjelju su u Los Angelesu dodijeljene nagrade Grammy. Pop-zvijezda Taylor Swift po četvrti je put osvojila nagradu Grammy za album godine što je rekord u glazbenoj industriji.

U trendu Svjetloplave traperice i cipele s kitten potpeticom nepogrešiv su spoj ELEGANTNA I UDOBNA OPCIJA Ove cipele nosite uz traperice kada želite izgledati uglađeno bez previše truda, pronašli smo 15 modela Tuš-kabine sa zavjesom - 10 Kako urediti kupaonicu Bolje od klasičnih vrata? Tuš-kabine sa zavjesom štede prostor, imamo 10 ideja za takvo uređenje Dunavski valovi Od klasika do novih recepata Najtraženiji kolač za Uskrs: Imamo recept - i još 40 drugih

Pjevačice su na dodjeli osvojile cijeli niz nagrada. Pjesma godine je tako balada "What Was I Made For?" koja je napisana za film "Barbie", a koju izvodi Billie Eilish.

Miley Cyrus osvojila je Grammy za snimku godine za pjesmu "Flowers", a najboljom novom izvođačicom proglašena R&B i pop pjevačica Victoria Monet.

Pjevačica Dua Lipa bila je nominirana u dvije kategorije, oba puta za pjesmu "Dance the Night" iz filma Barbie. Osim toga, njezinim nastupom otvorena je dodjela nagrada, a dan kasnije tema razgovora je i njezino izdanje za crveni tepih koje je po mnogima jedno od najljepših izdanja na 66. dodjelii Grammyja.

Pjevačica je na dodjelu stigla u po mjeri rađenoj srebrnoj haljini modne kuće Courrèges. Razgovarajući s novinarima na crvenom tepihu, pjevačica je rekla da se u toj haljini osjeća snažno.

Uzbuđena sam jer nosim ovu haljinu. Osjećam se jako snažno u njoj, rekla je.

Glamurozna metalna kreacija dugih rukava ima duboki dekolte i izreze na bokovima. Sastavljena je od srebrnih ljuskica koje ju čine upečatljivim prizorom.

Dua Lipa je izdanje upotpunila nakitom kuće Tiffany & Co., među kojim je i efektna ogrlica s draguljima. Svoju vatrenu dugu kosu nosila je raspuštenu, oblikovanu u valove. Nosila je i srebrne cipele u špic.

"Ona ima taj it faktor", "Ona nikad ne griješi", "Ovo izdanje me oduševilo" i "Wow, prekrasno" samo su neki od komentara na to izdanje.