Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Kultura & zabava

Jesensko ruho cvjetnih lukova na Krku ispod kojih nastaju fotografije za pamćenje

11-10-2021 Piše Zadovoljna.hr
komentari

Mnogo je lokacija na našoj obali koje svojom ljepotom privlače sve one koji se na njima žele fotografirati i ponijeti najljepšu uspomenu s ljetovanja. Jedna od tih fotogeničnih lokacija su i klupice u Njivicama i Omišlju ukrašene cvjetnim lukovima.

U trendu Čestitke: Sretan Božić Sretan Božić! Sretan Božić! Preuzmite ove čestitke i pošaljite ih dragim ljudima za Božić Tri ljepotice iz Zagreba u najtraženijim hlačama NEMAJU KONKURENCIJE Tri gracije iz Zagreba potvrdile koje su hlače najtraženije, bilo ljeto ili zima Ana Gruica Uglešić uvijek mami pažnju svojim modnim izborima Cjenovno prihvatljiva Ova haljina od 50 eura savršen je izbor za blagdanske zabave, ima je i Ana Gruica Uglešić i baš joj super stoji

Ispod tih cvjetnih lukova brojni domaći i turisti fotografirali su se ovoga ljeta i tako su te lokacije na otoku Krku postale najfotografiraniji i najfotogeničniji punktovi. Nakon ljetnog stiliziranja lukovi su sada dobili svoje jesensko ruho, a ukrašeni plodovima i bojama jeseni postali su još ljepši mamac za poglede i fotografiranje.

Zahvaljujući estetici koju nam donosi jesen, nadolazeći kišni, tmurni dani prestaju biti toliko turobni. Zagasite boje i plodovi poput divljeg šipka, kestena, mušmula, žirova ili oraha postaju sastavni dio prezentacije jesenskih dana. A jesenska estetika savršeno se uklopila.

Slika nije dostupna Pogledajte čudesni bazen na našoj obali kojem tepaju da je najljepši na svijetu

Turistička zajednica Općina Omišalj i Njivice na otoku Krku svako nadolazeće godišnje doba pozdravi nekim novim dekorativnim ruhom, koje stanovnicima, turistima i posjetiteljima služi kao omiljeno mjesto za fotografiranje. Zahvaljujući dekorativnim idejama i realizaciji agencije Wedding2book ove dvije krčke općine, inače omiljena turistička mjesta, ostaju atraktivna i za vrijeme hladnih, kišnih dana.