Galerija +2

Miljenka Smoju obično se predstavlja kao velikog dalmatinskog kroničara iako se on nikada nije htio gurati među pisce povijesti. Znao je da tamo vlada poprilična gužva, pa je umjesto o velikim istinama izabrao pisati o malim ljudima.

Njegovi likovi odlična su zdravlja, neobično vitalni, jednako uskogrudni, isključivi i obuzeti željom za dominacijom kao nekada. Naravno, ima i onih koji stoje po strani, koji su izabrali svjedočiti komediji umjesto da u njoj sudjeluju. I jedne i druge vidjet ćete večeras na sceni, ali i u gledalištu, sjedit će u vašoj blizini. Možda im i sami pripadate, pa ustvari nećete gledati kazališnu predstavu, nego tek zuriti u zrcalo, opisuju na internetskoj stranici HNK Split predstavu "Tiha noć", na čiju je premijeru došla i Ana Gruica Uglešić.

Ana Gruica Uglešić u Zarinoj haljini na premijeri predstave 'Tiha noć' u HNK Split Foto: Josko Supic/Cropix

Glumica i instruktorica fitnesa i joge za večer u kazalištu odabrala je cvjetnu maksi haljinu iz jedne od prošlih kolekcija highstreet brenda Zara. Riječ je o romantičnom modelu zelene boje ukrašenom bijelim maslačcima, a ženstvenom dojmu doprinose i gola ramena te malo drugačiji srcoliki dekolte. Voluminozni dugački rukavi na krajevima su skupljeni gumicom, a ima i džepove, detalj koji svaku haljinu čini još zanimljivijom.

Ana Gruica Uglešić nosi Zarinu zelenu haljnu s bijelim maslačcima Foto: Zara

Uz efektnu Zarinu haljinu Ana Gruica Uglešić kombinirala je blejzer boje bjelokosti lagano oversized kroja sa satenskom podstavom te nabrane čizme gotovo jednake nijanse s decentnim efektom zmijske kože. Dašak luksuza svom stajlingu lijepa glumica dodala je bijelom torbicom francuske modne kuće Saint Laurent.

Ana Gruica Uglešić u balerinkama koje se mogu kombinirati uz ama baš sve

Ana nosi prošiveni model Loulou izrađen od glatke kože, koji se opisuje kao kompaktan s dobro organiziranom unutrašnjosti s dva pretinca, taman prave veličine za mobitel, novčanik, ključeve i još pokoju sitnicu. Za malo glamura Ana Gruica Uglešić odlučila se za zlatni nakit te je nosila zlatne naušnice, lančić s medaljonom i svjetlucavu narukvicu.