Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Moda & ljepota

Aleksandri Prijović tako dobro stoji elegantna kombinacija koju se uvijek isplati imati u ormaru

10-10-2023 Piše Zadovoljna.hr
komentari

Nakon što je rasprodala četiri koncerta u zagrebačkoj Areni, pjevačica Aleksandra Prijović najavila je i peti koncert koji će se održati 6. prosinca.

U trendu Nina Badrić Jednostavne, a efektne Sandale Nine Badrić savršeno se slažu s efektnim odijelom, ali i s drugim komadima iz ormara Ulična moda u Šibeniku - 6 Baš joj lijepo stoji Mama iz Šibenika u savršenom lanenom kompletu za ljetne dane, košulja ima šarmantni dodatak Ulična moda u centru Zagreba - 13 Haljina je divotica Brineta na zagrebačku špicu vratila zaboravljeni trend s tajicama, nosi ga fantastično

U Zagrebu se u utorak družila i s novinarima. Na susret je stigla u elegantnom odijelu koje je uvijek dobar odabir za prigode kao što je ova.

Odlučila se za odijelo sive boje koja će biti veliki trend u nadolazećem periodu. Već je početkom godine, zahvaljujući kolekcijama modnih kuća, bilo jasno da će siva, jedna od najboljih alternativa crnoj boji, biti nezaobilazan dio jesensko/zimske garderobe, više nego inače.

Neutralna poput crne, siva boja ipak nudi široku paletu nijasi zbog čega je mnogima prvi odabir kada žele crnu boju staviti po strani. Da je siva boja odličan odabir potvrdila je i Aleksandra Prijović svojim modnim odabirom.

Dobro sivo odijelo se definitivno isplati imati u ormaru kao opciju koja će vas spasiti u brojnim prigodama, on onih poslovnih do svečanih.

Kako je Aleksandra Prijović izgledala na početku svoga puta? +0 Aleksandra Prijović

Ako ste u potrazi za odjevnim komadima poput ovoga, koji nikad neće izaći iz mode, pomoći vam mogu savjeti stilista Marka Grubnića koji je u videoserijalu Dreskod izdvojio 10 komada koje bi svaka žena trebala imati u svom ormaru