Moda & ljepota
Antonija Mišura Sandrić: Uske traperice kojima su gležnjače s potpeticom pravi par
15-05-2022
Piše
Zadovoljna.hr
Antonija Mišura Sandrić na Instagramu je objavila fotografiju s prijateljicama u šetnji gradom, a jedna od najljepših Hrvatica pažnju je, kao i uvijek, privukla odabirom outfita. Velika ljubiteljica neutralnih tonova za druženje s prijateljicama odabrala je crne modne komade i spojila ih sa svijetlim trapericama.
Uz uske svijetloplave traperice ispranog izgleda dužine do iznad gležnja Antonija Mišura Sandrić nosila je crnu košulju s bijelim linijama na kojoj se ističu lepršavi rukavi koji sežu do lakta.
Jednostavne, a efektne
Sandale Nine Badrić savršeno se slažu s efektnim odijelom, ali i s drugim komadima iz ormara
Baš joj lijepo stoji
Mama iz Šibenika u savršenom lanenom kompletu za ljetne dane, košulja ima šarmantni dodatak
Haljina je divotica
Brineta na zagrebačku špicu vratila zaboravljeni trend s tajicama, nosi ga fantastično
Od obuće odabrala je atraktivne crne gležnjače na špic ukrašene srebrnim kamenčićima. Sjajan stajling podigla je sa crnim šeširom i crnom torbicom ukrašenom metalnim detaljima. Prelijepa Šibenčanka za sunčani proljetni dan izabrala je gležnjače s potpeticom, no uz model traperica kakav nosi, jednako dobro išle bi i sandale.
Antonija Mišura Sandrić: Ženstvene gležnjače idealne za proljetne dane i večeri
Girls , girls , girls, napisala je Antonija uz fotografiju na kojoj je u društvu dvije prijateljice s kojima je, očito je, uživala i dobro se zabavila.