Kultura & zabava
Blake Lively: Haljina koja je zaustavila promet u New Yorku
19-09-2015
Piše
Zadovoljna.hr
Američka glumica Blake Lively u New Yorku snima novi, još neimenovani film pod redateljskom palicom Woodyja Allena. Lijepa umjetnica fotografirana je na setu u dvije odjevne kombinacije, prilično različite jedna od druge, a posebnu pažnju privukla je senzualna srebrna haljina
Nakon ljetne stanke, američka glumica Blake Lively vratila se na set filma kojeg režira Woody Allen, a snima se u New Yorku. U scenama koje je jučer snimala 28-godišnja glumica nosila je dvije odjevne kombinacije, obje na svoj način atraktivne.
Pokrovitelj Afrodita
Isprobali smo ritual s magnezijem nakon dugog dana: Mali korak koji bismo vam preporučili svaki dan i svaku večer
Usklađeni i simpatični
Pravo osvježenje špice bio je ovaj divni par, ne znamo jesu li nam draže njihove kombinacije ili osmijesi
INSPIRATIVAN POPIS
Hit-imena iz serije "Kumovi": Među njima je i jedno koje roditelji obožavaju
Plavokosa Blake nosila je srebrnu koktel haljinu napravljenu od mekanog materijala koji kao da se 'sljubio' s tijelom lijepe mame 10-mjesečne djevojčice James. U drugim je scenama pak bila odjevena u uske crne hlače i košulju s cvjetnim uzorkom koju je svezala iznad struka.
Ne sumnjamo da su brojni prolaznici koji su se zatekli u blizini seta pokušali virnuti i ugledati barem djelić prekrasne Blake.