Carla Bruni u haljini modne kuće Roberto Cavalli na Filmskom festivalu u Cannesu
Carla Bruni u haljini modne kuće Roberto Cavalli na Filmskom festivalu u Cannesu (Foto: Profimedia)
Moda & ljepota

Carla Bruni: Štikle sa zakrivljenom potpeticom i zebra-haljina koja dodaje obline

18-05-2026 Piše Zadovoljna.hr
komentari

Carla Bruni ponovno je pokazala zašto je već desetljećima sinonim za bezvremenski francuski glamur pojavivši se na crvenom tepihu Filmskog festivala u Cannesu u spektakularnoj custom made haljini modne kuće Roberto Cavalli.

Carla Bruni zablistala je na premijeri filma Garance tijekom 79. izdanja Filmskog festivala u Cannesu, a njezina modna kombinacija odmah je privukla pažnju fotografa i modnih kritičara.

U trendu Ulična moda u centru Zagreba - 14 I obožavane natikače Trudnica sa zagrebačke špice: Goli trbuh i negliže-suknja za izdanje koje prkosi vrućinama Ivan Perišić sa sinom Leonardom nakon poraza od Portugala OMILJENI NOGOMETAŠ Otac dva sina i kćeri: Djeca Ivana Perišića nose lijepa imena bogate simbolike Elegantno izdanje sa zagrebačke špice PREDIVNA! Ovo je jedna od najljepših haljina sa zagrebačke špice, dama koja je nosi izgleda kao iz bajke

Duga sirena-haljina izrađena je od skulpturalnog cady materijala, a posebno se istaknula efektna silueta s naglašenim korzetnim dijelom i crnim baršunastim naramenicama.

Carla Bruni u haljini modne kuće Roberto Cavalli na Filmskom festivalu u Cannesu - 4 Carla Bruni zablistala je na premijeri filma Garance tijekom 79. izdanja festivala u Cannesu (Foto: Profimedia)

Crni baršunasti umetci, bogato izvezeni duž cijele haljine, stvaraju upečatljiv zebra-uzorak koji se proteže sve do dramatičnog šlepa. Elegantna kombinacija crne i bijele boje dodatno je naglasila njezinu vitku figuru i sofisticirani stil po kojem je Carla Bruni prepoznatljiva.

Look je zaokružila dijamantnom ogrlicom s upečatljivim zelenim kamenom te odgovarajućim prstenom, dok je kosu nosila u ležerno podignutoj frizuri s mekanim pramenovima uz lice.

Carla Bruni u haljini modne kuće Roberto Cavalli na Filmskom festivalu u Cannesu - 6 Carla Bruni nosi štikle sa zakrivljenom potpeticom (Foto: Profimedia)

Posebnu pažnju privukle su i njezine elegantne crne salonke sa zakrivljenom potpeticom, koje su cijelom izdanju dale moderan i pomalo skulpturalan završetak.

Galerija Carla Bruni u haljini modne kuće Roberto Cavalli na Filmskom festivalu u Cannesu - 5 Carla Bruni u haljini modne kuće Roberto Cavalli na Filmskom festivalu u Cannesu - 7 +4 Carla Bruni u haljini modne kuće Roberto Cavalli na Filmskom festivalu u Cannesu

Carla Bruni u haljini modne kuće Roberto Cavalli na Filmskom festivalu u Cannesu - 3 Crni baršunasti umetci, bogato izvezeni duž cijele haljine, stvaraju upečatljiv zebra-uzorak koji se proteže sve do dramatičnog šlepa (Foto: Profimedia)

Carla Bruni: Žena lavica, i to ne zbog toga kako je majstorski zavladala modnom pistom u crnoj čipki Carla Bruni na reviji 'Victoria's Secret' Carla Bruni na reviji 'Victoria's Secret' +5 Carla Bruni na reviji 'Victoria's Secret'

Nije zezancija, Demi Moore u ovoj haljini izgleda kao da je iskočila iz bajke Demi Moore u haljini brenda Matieres Fecales Demi Moore u haljini s potpisom modne kuće Jacquemus +3 Demi Moore u haljini s potpisom modne kuće Gucci