Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Posao & obitelj

Martina Tomčić i Sandra Bagarić: Prijateljice u šopingu

13-05-2011 Piše Zadovoljna
komentari

Da je šoping slađi u društvu zna svaka žena, a posebno je ugodno kada u odabiru stvari za najmlađe članove obitelji svoj glas da prijateljica. Baš je zato Martina Tomčić šoping obavila u društvu kolegice i dobre prijateljice Sandre Bagarić

U trendu Nina Badrić srpanj tradicionalno provodi na Hvaru Ljetna elegancija Nina Badrić: Tako elegantna kratka haljina i obožavane natikače za izlazak s mamom Izdanje sa špice u kratkim hlačama TIP-TOP Vrhunsko izdanje sa špice: Ova dama zna kako nositi kratke hlačice i izgledati elegantno Severina u Rat & Boa haljini 2026. Kad je pogledate s leđa... Teško da ima udobnija ljetna haljina od ove. Elegantna je, a nosi je i Severina

Prijateljice i kolegice Martina Tomčić i Sandra Bagarić prošetale su gradom nakon šopinga u Prenatalu gdje je Martina obavila kupovinu za svoju dvomjesečnu djevojčicu Rebeku.

>> Dive u kuhinji: Sočno meso i lagani desert

>> 10 igri koje potiču djecu na kretanje

Glazbene dive su nedavno nastupale zajedno na Bonofestu, festivalu duhovne glazbe koji je održan u Vukovaru, gdje su otpjevale pjesmu koju je, ekskluzivno za tu priliku napisala Ivana Husar Mlinac.